18. Máj 2014

Bardejovčania zvíťazili v Šamoríne

FC ŠTK 1914 Šamorín - Partizán Bardejov 0:2 (0:1)

Góly: 21. Grohol, 86. Pyda. Rozhodoval: Samotný, ŽK: Pončák, Pyda (Bardejov)

V 31. kole si naši futbalisti odniesli dôležité tri body a v tabuľke stále reálne bojujú o druhú priečku.

Hostia prišli do Šamorína v úlohe mierneho favorita. Ak sa chceli ešte v tabuľke posunúť vyššie, potrebovali získať tri body. Domáci Šamorín však potreboval bodovať, ak záchranu ešte stále nemá vo vrecku.

Pred 150 divákmi začali Bardejovčania aktívnejšie, na gól čakali presne 21 minút. V tomto čase M. Grogoľ otvoril skóre stretnutia. Ďalší priebeh hry góly neprinášal. Aj v druhol polčase chceli východniari rozhodnúť čím skôr, no museli si dávať pozor aj na obranu, prípadný gól by ich nepotešil. Až s blížiacim sa záverom prišlo rozhodnutie, keď v 86. minúte rozhodol o výhre Partizána V. Pyda.

Partizán Bardejov nastúpil v tejto zostave: Molčan - Palša, Grogoľ, Andrič (89. min. Kliment), Kica, Gruca, Staš, Guľa (65. min. Pyda), Zapotoka (K), Pavúk, Kuhajdík

V 32. kole sa Bardejovčania predstavia doma v nezvyčajnom čase, resp. dni, keď v nedeľu 25.5. privítajú poslednú Šaľu. Príďte chlapcov povzbudiť v poslednom domácom zápase.  V poslednom kole sa Bardejov predstaví v Dubnici.

Hneď po stretnutí sa všetko podstatne zo zápasu dozviete na AhojBardejov.sk

Ostatné výsledky 31. kola:

MFK Tatran Liptovský Mikluláš - FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 1:2 (1:1)
Góly: 22. Matič – 37. a 74. Abrahám. Rozhodoval: Jaška, ŽK: Mizerák, Pastva, Hanzel – Kamas, Malec, ČK: 79. Zvara (Pohronie) za faul v samostatnom úniku, 550 divákov.

MFK Dubnica nad Váhom - ŽP Šport Podbrezová 1:3 (0:2)
Góly: 90. Janco - 11. Gerec, 29. Ležaič, 53. Kochan (z 11 m). Rozhodoval: Špaček, ŽK: Švirik, Múdry, Švec (Dubnica), 190 divákov.

MŠK Rimavská Sobota - 1. FC Tatran Prešov 1:2 (1:1)
Góly: 45.+1 Kostúrik (z 11 m) – 22. Krajník, 78. Leško. Rozhodoval: K. Horváth, ŽK: Tenkl, Nilaš, Valovčan, Čertík (R. Sobota), ČK: 83. Nilaš po druhej ŽK, 283 divákov.

MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Trnava B 2:1 (2:0)
Góly: 14. Hamuľák (z 11 m), 30. Janič - 77. Galba. Rozhodoval: Sedlár, ŽK: Grič – Banovič, Richnák, Rehák, Galba, Paldan, Mečiar.

PIATOK
FK Slovan Duslo Šaľa - ŠK SFM Senec 0:1 (0:1)
Gól: 4. Bezák (z 11 m). Rozhodoval: Vnuk, ŽK: Brčák, Polgár, Turčák (všetci Senec)