Bardejov šokujúco vypadol s FK Soľ

14x
12. September 2017

Stopka pre Bardejov

partizan.jpgDruholigoví futbalisti Partizána Bardejov dnes (utorok, 12. septembra 2017) odohrali tretie kolo Slovnaft cupu, poobede zohrali súboj o postup do ďalšieho kola so štvrtoligovým celkom FK Soľ.

Úvod zápasu vyšiel hosťom výborne a už v siedmej minúte Verčimák otvoril skóre. 650 divákov hnalo domácich hráčov dopredu, no v prvom polčase sa už stav nemenil.

Po zmene strán, po čosi viac ako hodine domáci Sakala vyrovnal a hralo sa odznova. Keďže už v riadnom hracom čase gól nepadol, nasledovali penalty, v ktorých mali viac šťastia hostitelia a po výhre 4:2 v rozstrele postúpili do ďalšieho kola.

Po vypadnutí s pohára sa môžu Bardejovčania plne sústrediť na domácu ligovú súťaž.

FK Soľ – Partizán Bardejov 2:1 (0:1), po pen.

Góly: 63. Sakala – 7. Verčimák

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Mikluš – Jacko, Belunek, Verčimák, Staš (46. Berežný), Patarocha, Didik, Szczepanski, Košč, Hamuľak (46. Staško), Ducár (71. Góra)

(19:50, red)

02714_UCB_PRESTO-KONS_LETO_BANNER-AHOJ-BJ_604x340_FIN.JPG