Bardejovská Nová Ves znova nezvládla zápas, inkasovala sedem gólov

615x
01. Október 2017

Gerlachov znova víťazne

Diváci videli v BNV veľa gólov, no odchádzali sklamaní

Jedenástym kolom pokračovala 3.futbalová liga. Bardejovská Nová Ves privítala doma prvý celok tabuľky, Sninu. Tá sa s domácimi nemaznala. Už v 4. minúte otvorili skóre hostia a do polčasu viedli 4:0. Domáci lodivod do druhého polčasu vymenil brakára, keď Molčana vystriedal Jendroľ. No ani to domácim nepomohlo a prehrali vysoko 1:7. O jediny presný zásach domácich hráčov sa postaral v 89. minúte Jančošek.

Bardejovská Nová Ves – Snina 1:7 (0:4)

Góly: 89. Jančošek – 4. Fedorka, 21., 45. a 48. Vyshnevskyi, 44. a 51. Skvašík, 80. Lukáč

Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Molčan (46. Jendroľ), Solanič (46. Š. Stachura), Kosturko, Jaš, Valkučák (77. Kendra), Haniš, Kyjak, Počurek (46. Vázal), L. Stachura, Šott (46. Jančošek), Piľar

16. FK Svit 11 0 1 10 3:35 1

Štvrtá liga Sever pokračovala ďalším kolom. Raslavice vycestovali do Medzilaboriec. Tam sa im však nedarilo a prehrali 2:4. Skóre otvorili hostia gólom Lazorika v 20. minúte, no domáci do polčasu vyrovnali. V 71. minúte hostia opäť viedli vďak gólu Janíka, avšak o 5 minút neskôr už domáci opäť vyrovnali. V priebehu 3 minút dali Medzilaborčania ďalšie 2 góly a tak zápas otočili na svoju stranu.

Gerlachov sa predstavil vo Veľkom Šariši a bol úspešný. Už v 1. minúte strelil gól Stachura a do polčasu sa pridali ešte Balužinský a Havrila, za domácich sa presadil Pribiš. Domáci sa už v druhej polovici hry na gól nezmohli, no Stachura pridal ešte jeden v poslednej minúte hry. Gerlachov tak vyhral 4:1.

Medzilaborce – Raslavice 4:2 (1:1)

Góly: 36. Vachaľ, 76. Hrehovčík, 85. Holovačko, 88. Chripák – 20. Lazorik, 71. Janík,

Raslavice nastúpili v tejto zostave: Vaško – Demko, Plančár (89. Leško), J. Tomáško, Buranovský, Lipták (57. Nový), Janík, Luščák, Lazorik (66. Vasiľko), Lazur

Veľký Šariš – Gerlachov 1:4 (1:3)

Góly: 21. Pribiš – 1. a 90. Stachura, 39. Balužinský, 43. Havrila, ČK: 37. M. Žilka (domáci) – 51. Gerčák (po 2 ŽK, hostia),

Gerlachov nastúpil v tejto zostave: Poloha – Gerčák, Škvarla, Ovčačík, Sovič (75. Jura), Krafčík (68. Maliňak), Stachura, Havrila (78. Stajković), Balužinský (61. Babčák), Dorin, Berecký

Radvaň nad Laborcom – Humenné 1:3 (1:3)

Spišské Podhradie – Kračúnovce 4:1 (2:1)

Soľ – Záhradné 1:1 (0:0)

Fintice – Pušovce 3:1 (2:0)

Ľubotice – Ptičie 1:1 (1:1)

Zámutov – Poprad B 1:2 (0:2)