Čirč deklasoval Dlhú Lúku, Ciglarik s červenou kartou

513x
01. Október 2017

Ferko rozhodol už v tretej minúte

V nedeľu (1.10.2017) mala Piata futbalová liga Šarišská na programe deviate kolo. Jeden tím z bardejovského okresu vycestoval za súperom, zvynšé družstvá hrali doma. Dlhá Lúka si zmerala sily so súperom v Čirči. Domáci sa nachádzajú na 1. mieste v tabuľke a to bolo aj vidno. Hostí porazili vysoko 6:0. Dlholučania si domov odviezli aj červenú kartu a hosťom bude chýbať Ciglarik.

Gaboltov privítal doma Kendice. Domáci sa ujali vedenia, keď v 21. minúte strelil gól Krišš. Hostia v 70. minúte vyrovnali, no v 83. sa presadil domáci Pavol Javorský a tak zvíťazili 2:1. Dubinné hostilo Široké. Domáci vďaka 2 gólom Adama a jednému Pisarika zdolali hostí 3:1. Koprivnica si sily zmerala so Starou Ľubovňou. Zápas skončil najtesnejším rozdielom a o jediný presný zásah zápasu sa postaral domáci hráč, Ferko, už v 3. minúte

Gaboltov – Kendice 2:1 (1:0)

Góly: 21. Krišš, 83. Pavol Javorský – 70. Kočiško

Gaboltov nastúpil v tejto zostave: Fellegi – Krišš, Peter Javorský, Huďa, Kažimir (74. Billý), R. Javorský, Vaľko, Ágya, Pavol Javorský, Kočiš, Ščešňák

Čirč – Dlhá Lúka 6:0 (1:0)

Góly: 32. a 54. Čerkala, 69. Jacko, 76. a 85. Marek Piter Bučko, 90. Popovec, ČK: 74. Ciglarik (po 2 ŽK, hostia)

Dlhá Lúka nastúpila v tejto zostave: Čobej – P. Šimco, Surgent, Kukulský, M. Jurčišin, B. Šimco, Kožarik, Jurko, Hoľpit, Ciglarik

Dubinné – Široké 3:1 (1:1)

Góly: 32. a 57. Adam, 90. Pisarik – 42. Maliňák

Dubinné nastúpilo v tejto zostave: Lukáč – Varali, Hanč, Ilek, Soušek, Vojtaško, Mihalik, Pisarik, Švirk, Džamba (83. Novák), Adam

Koprivnica – Stará Ľubovňa 1:0 (1:0)

Gól: 3. Ferko

Koprivnica nastúpila v tejto zostave: Sobek – Lukáč, Jura, Mitaľ, Kočiš, Kertys, Garnovdi (79. Mikula), Ferko, Nazarej, M. Palko, P. Palko