Kobyly inkasovali tucet gólov od Kurova, Pavlišák a Migacz s hetrikom

748x
02. Október 2017

Po deviatich kolách vedie tabuľku Smilno

V 6. futbalovej lige sa prevažne darilo domácim mužstvám. Hertník zdolal doma Lopúchov 4:2, Osikov privítal Kľušov a zvíťazil rozdielom triedy. Šiba jednoznačne porazila Smilno 5:0, Kružľov si udržal čisté konto proti Zborovu a strelil 4 góly.

Porúbka zvíťazila doma nad Malcovom a hetrikom sa prezentoval Martiček. Marhaň vycestovala do Stuľan a zvíťazila tam hladko 3:0. Zápas v Beloveži proti Kurime sa skončil remízou 2:2.

Hertník – Lopúchov 4:2 (2:1), góly: 23. a 90. Stupinský (druhý z pen.),  45. Kozák, 77. Lukáč  – 28. Salamon, 89. Kiseľ

Beloveža – Kurima 2:2 (1:2), góly: 31. a 47. Tiš – 6. a 42. Humeník

Osikov – Kľušov 3:0 (1:0), góly: 25. Kuchta, 58. Bilčák, 85. Mika (vl.)

Šiba – Smilno 5:0 (4:0), góly: 8. Počurek, 12. a 38. P. Kaščák (druhý z pen.), 21. Grohoľ, 59. Rančík

14.   OŠK Smilno 9 0 0 9 6:44 0

V 7. lige sa naopak darilo hosťom. Poliakovce vyhrali vo Fričkovciach 3:2, keď víťazný gól v poslednej minúte strelil Kovalik. Abrahámovce zdolali Hažlín 4:0 a Nižný Tvarožec porazil domáci Hervartov vďaka 2 gólom z prvého polčasu. V Kolyliach mali diváci gólové hody, videli dokopy 16 gólov, z toho 12 dali hostia.

Fričkovce – Poliakovce 2:3 (1:2), góly: 8. a 70. Iľko (druhý z pen.) – 9. Balušinský, 33. Hovanec, 90. Kovalik

Kobyly – Kurov 4:12 (0:7), góly: 52. P. Zlacký, 55., 65. a 89. Pavlišák (tretí z pen.) – 4. Kramár (pen.), 15. Lamanec, 25. a 28. Dubovecký, 35., 42. a 77. Migacz, 40. Hanuščák, 48. Bocko, 60. Petruš, 65. a 75. Kramár

Hažlín – Abrahámovce 0:4 (0:2), góly: 20. Staš, 38. Lazúr, 50. a 56. Kuchcik

Hervartov – Nižný Tvarožec 0:2 (0:2), góly: 15. Babej, 38. Slimák