V piatej lige víťazne z okresu Bardejov iba Dlhá Lúka, vyhrala nad Dubinným

570x
09. Október 2017

Nazarej z Koprivnice s červenou kartou

Ilustračné foto

Piata futbalová liga Šarišská pokračovala v nedeľu desiatym kolom. Bardejovským družstvám sa veľmi nedarilo. Koprivnica vycestovala do Kendíc. Už v tretej minúte skóre otvorili hostia a do polčasu pridali ešte jeden gól. Za hostí sa však ešte v poslednej minúte prvého polčasu presadil Nazarej. To však bolo zo strany hostí všetko. V 50. minúte však dostal Nazarej druhú žltú kartu a tak domáci hrali v prevahe. Neskôr pridali ešte jeden gól a tak zápas skončil 3:1.

Gaboltov sa predstavil vo Veľkom Lipníku. Po prvom polčase domáci vyhrávali už 2:0. V 83. minúte sa presadil Pavol Javorský, no hostia sa už na ďalší gól nezmohli a tak prehrali 1:2. Dlhá Lúka privítala hráčov z Dubinného. Do 68. minúty to bolo vyrovnané, no domáci kopali penaltu a Matúš Vilček sa nemýlil. O 11 minút neskôr pridal gól aj S. Jurčišin a tak domáci vyhrali 2:0.

Kendice – Koprivnica 3:1 (2:1)

Góly: 3. Čuha, 42. a 69. Polčan – 45. Nazarej, ČK: 50. Nazarej (po 2 ŽK, hostia)

Koprivnica nastúpila v tejto zostave: Sobek – Jura, Š. Kočiš, Mitaľ, J. Kočiš, Ferko, Nazarej, Halža, M. Palko (63. Kertys), P. Palko, Cvoreň

Veľký Lipník – Gaboltov 2:1 (2:0)

Góly: 16. a 31. Kuzmiak – 83. Pavol Javorský

Gaboltov nastúpil v tejto zostave: Fellegi – Krišš, Huďa, D. Javorský, Pavúk, Kažimir, R. Javorský, Pavol Javorský, Mikula, Vaľko, Ágya (58. Kramár)

Dlhá Lúka – Dubinné 2:0 (0:0)

Góly: 68. Matúš Vilček (pen.), 77. S. Jurčišin

Dlhá Lúka nastúpila v tejto zostave: Brendza – Bučko, Mizerák, Marek Vilček, Matúš Vilček (84. R. Kožarik), D. Kožarik (59. P. Jurčišin), Kukulský, Hoľpit (80. Surgent), M. Jurčišin (63. Jurko), B. Šimco, P. Šimco (70. S. Jurčišin)

Dubinné nastúpilo v tejto zostave: Lukáč – Hanč, Ilek, Soušek, Vojtaško (78. Novák), Mihalik, Pisarik, Švirk, Džamba (66. Varali), Adam, Štieber