332x
23. Október 2017

Raslavice doma zvíťazili

Hráči BNV prehrali o 4 góly

V 14. kole III. futbalovej ligy privítala Bardejovská Nová Ves doma Vranov nad Topľou. V 13. min. Dzurina pálil pod brvno a Jendroľ loptu vytlačil. V 17. min. Haniš mieril tesne nad a v 27. min. ten istý hráč pálil prudko, ale do strely sa mu obetavo vrhol obranca. V 43.min. zahrávali hostia roh a po odrazenej lopte sa dostal k zakončeniu Štefančík a hostia viedli 0:1.

V 45. min. Petruk nastrelil z dvoch krokov brvno. V 52. min. nikým nepokrytý Kokočák pohodlne zvyšoval na 0:2. V 62. min. Piľar tesne minul bránu krížnou strelou. V 68. min. domáci obranca ponúkol nešťastným spracovaním loptu Dzurinovi a ten ňou nepohrdol a zvýšil na rozdiel triedy. V 75. min. Piľar strelou k tyči natiahol brankára. Poslednú ranu pre domácich zarazil rezignovaným domácim v 87. min. presným zakončením k tyči Digoň.

Bardejovská Nová Ves – Vranov nad Topľou 0:4 (0:1)

Góly: 43. Štefančík, 52. Kokočák, 68. Dzrurina, 87. Digoň

Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Jendroľ – Pillár (60. Piľar), Jaš, Kyjak, Kendra, Haniš, Počurek (46. Knap), L. Stachura, Šott (71. Vázal), Š. Stachura (83. Fiľakovský), Macečko (79. Solanič)

16. FK Svit 14 0 3 11 6:40 3

Vo VI. futbalovej lige Sever sa Gerlachovu doma nedarilo. Domáci hráči boli favoritmi stretnutia, nakoľko hostia z Ptičieho sa nachádzajú v spodnej časti tabuľky. Za hostí sa však už v 17. minúte presadil Pavlulik. V 30. minúte mali domáci šancu vyrovnať, avšak nariadený pokutový kop Berecký nepremenil. Do konca zápasu už žiadny gól nepadol a tak domáci prehrali 0:1.

Raslavice privítali Soľ. V 14. minúte si za hostí strelil vlastný gól Cigán. Ten istý hráč v 31. minúte strelil gól aj do tej správnej brány a tak bolo vyrovnané. Pred polčasom ešte za domácich strelil gól Kozák. Skóre sa už nemenilo a teda domáci vyhrali 2:1.

Gerlachov – Ptičie 0:1 (0:1)

Gól: 17. Pavlulik

Gerlachov nastúpil v tejto zostave: Poloha – Gerčák, Škvarla, Ovčačík, Berecký, Babčák (46. Maliňak), Dorin (86. Kačmár), Balužinský (78. Krafčík), Havrila, Stachura, Jura (46. Harenčák)

Raslavice – Soľ 2:1 (2:1)

Góly: 41. Kozák. 14. Cigán (vl.) – 31. Cigán

Raslavice nastúpili v tejto zostave: Vaško – M. Tomáško (90. Leško), Vasiľko, Demko, J. Tomáško, Guman, Luščák, Lazur, Kozák, Gombár (80. Lazorik), Vasiľko

Veľký Šariš – Spišské Podhradie 1:4 (0:1)

Medzilaborce – Radvaň nad Laborcom 0:0 (0:0)