Raslavice vyhrali rozdielom triedy, strelili však iba jeden gól

417x
29. Október 2017

Bardejovská Nová Ves mala opäť smolu

Hráči BNV opäť prehrali

V tretej lige privítala Bardejovská Nová Ves Plavnicu. Domáci si však pripísali ďalší smolný zápas. Boli lepší, bojovnejší, ale nemali futbalové šťastie. L. Stachura a Piľar mali šance v úvode zápasu, no nemali dostatočnú presnosť, naopak hostia sa presadili v 28. minúte. Z pravej strany skóre otvoril Tináth.

Domáci pokračovali v tlaku, ale Kendru pri zakončení zastavil obranc, Jaš hlavou tesne minul a Šottovi chýbali taktiež centimetre V 44.min. sa hostia dostali pred Jendroľa, domácemu obrancovi pri odkope vložil nohu Hricko a lopta sa odrazila do pravej šibenice domácej brány a bol z toho druhý gól. Druhý polčas domáci tlak ešte zvýšili, ale Šottovi, Jašovi ani Š. Stachurovi sa nepodarilo prekonať hosťujúceho brankára. V 87. minúte bool faulovaný Vázal v súperovej šestnástke a Macečko  z pokutového kopu znížil na 1:2. Domácim už neostávalo nič iné iba hrať vabank. Pred hosťujúcim brankárom bol jeden závar za druhým, ale boli to hostia, ktorí v nadstavenom čase využili útok do otvorenej obrany a Hricko pridal svoj druhý gól. Domáci napokon prehrali 1:3.

Bardejovská Nová Ves – Plavnica 1:3 (0:2)

Góly: 87. Macečko (pen.) – 28. Tináth, 44. a 90. Hricko

ČK: 74. Perháč (hostia)

Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Jendroľ – Kendra (38. Pillár), Jaš, Solanič, Macečko, Haniš, L. Stachura, Šott, Vázal, Š. Stachura, Piľar

16. FK Svit 15 0 3 12 6:45 3

V štvrtej futbalovej lige za okres Bardejov odohrali cez víkend zápas Raslavice. Gerlachov ma zápas odložený na neurčito. Raslavice vycestovali do Fintíc. Do polčasu hostia vyhrávali 2:0, avšak oba góly si strelili domáci. V 22. a 45. si do vlastnej brány strelil gól Gmitro. V poslednej minúte zápasu hostia zahrávali pokutový kop a J. Tomáško sa nemýlil. Raslavičania tak zvíťazili vonku 3:0.

Fintice – Raslavice 0:3 (0:2)

Góly: 22. a 45. Gmitro (oba vl.), 90. J. Tomáško (pen.),

Raslavice nastúpili v tejto zostave: Vaško – M. Tomáško, Vasiľko, Demko, J. Tomáško, Guman, Luščák (45. Lipták), Lazur, Kozák, Gombár, Janík (90. Buranovský)