Hokejisti HK Bardejov vyhrali v Sabinove, v sobotu doma proti Breznu

473x
16. November 2017

Dôležité víťazstvo

Pozvánka na sobotňajší zápas

Bardejovčania vycestovali v 10. kole do Sabinova, ktorý sa aktuálne nachádza na poslednom mieste v tabuľke. Úvod vyšiel lepšie domácim, keď už v 26. sekunde strelil otvárací gól domáci Segľa. V 10. a 12. minúte skóre otočili Chmeľ a Kukľa a tak hostia po prvej tretine viedli 1:2.

Druhá tretina bola v réžií domácich, keď sa im podarilo streliť tri góly. V polovici druhej tretiny hrali hostia presilovku, čo sa im aj podarilo využiť, keď Baránok v 31. minúte skóroval. Stav po druhej tretine bol 4:3 pre domácich. V poslednej tretine padol už iba jeden gól. Za hostí sa presadil Pribula a tak muselo nasledovať predĺženie. V ňom boli úspešnejší Bardejovčania, keď v 65. minúte strelil víťazný gól Karablev.

Bardejovčania sa po 10. kole nachádzajú na 7. mieste s 11 bodmi. V najbližšom kole sa predstavia doma, 18.11.2017 o 17:30 hod., proti tabuľkovému susedovi z Brezna.

HK Sabinov – HK Bardejov 4:5 pp (1:2, 3:1, 0:1, 0:1)

Góly: 1. Segľa, 28. Fridrich, 32. Krajňák, 38. Váhovský – 10. Chmeľ, 12. Kukľa, 31. Baranok, 45. Pribula, 65. Karablev

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Krochta, S. Mojdis – Všetečka, Pribula, Česelka, Leščišin, Baranok – Šiba, Kafeev, Forgáč, Lúč, Karablev – Duhan, V. Mojdis, Chmeľ, Kukľa, Prokopčák

(21:39, pk)