Hokejisti vycestovali do Humenného, v zápase padlo 13 gólov

849x
18. December 2017
Gólová prestrelka v Humennom

Archívne foto

Hokejisti HK Bardejov sa v sobotu (16.12.2017) predstavili v Humennom, ktorý sa nachádza na čele tabuľky. Domáci diktovali tempo hry už od začiatku.

V druhej minúte prvej tretiny sa dostali do vedenia, o štyri minúty už zvyšovali na 2:0. V siedmej minúte sa Polačekovi podarilo znížiť na rozdiel jedného gólu. Domáci však bojovali ďalej a do konca prvej tretiny pridali ešte ďalšie dva góly. Druhá tretina patrila znovu domácim. V 27. minúte pridal piaty gól Fedorko a šiesty Bartoš.

Tretia tretina bola vyrovnaná. Oba celky strelili 3 góly. Najprv sa za Bardejov presadil Lúč, o 5 minút nato to bol domáci Bartoš. O ďalšiu minútu znižoval hosťujúci Kukľa a len o 6 sekúnd neskôr znova zvyšoval Renčok. Opäť len o niekoľko sekúnd sa presadil bardejovský celok, vďaka gólu Česelku. Domáci však v závere tretiny pridali ešte jeden gól.

V zápase to bola gólová prestrelka, zápas skončil 9:4 pre Humenčanov a tak si odnášajú plný bodový zisk.

Bardejovčania sa najbližšie predstavia doma, 23.12.2017, proti poľskému tímu Sanok, v dohrávke 8. kola.

MHK Humenné – HK Bardejov 9:4 (4:1, 2:0, 3:3)

Góly: 2., 27. Fedorko, 6. Čopák, 13., 39. a 47. Bartoš, 18. Markuš, 48. Renčok, 53. Dzoba – 7. Polaček , 42. Lúč, 48. Kukľa, 48. Česelka
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Krochta – Všetečka, Juročko, Česelka, Kukľa, Priganc – Polaček, Šiba, Kafeev, Lúč, Karablev – Demjanovič, Duhan, Prokopčák, Pribula, Tipul
(17:44, red)