Partizán získal dôležité body, o výhre rozhodol Hamuľak

1387x
03. Apríl 2018
Veľmi dôležité tri body putovali do Bardejova
 Zostrih a tlačová konferencia zo zápasu

Futbalisti Partizána Bardejov v druhom jarnom kole vycestovali do Nového Mesta nad Váhom, kde získali dôležité tri body a po prehre v Poprade 1:3 bodovali naplno.

V 22. kole sa po polhodine ujali vedenia domáci, keď brankára Gmittera po chybe Berežného prekonal Vlado. Výsledkom 1:0 sa skončil aj prvý polčas, i keď mierne navrch mali východniari.

Hornošarišania aj po zmene strán boli častejšie pri lopte a mali viac z hry, no na vyrovnávajúci gól museli počkať až do 71. minúty, keď do čierneho namieril Staško po nakopnutej lopte do pokutového územia.

V ďalšom priebehu mohli o víťazstve rozhodnúť oba celky, no viac za víťazstvom išli Bardejovčania a odmenou im bol gól Hamuľaka v 82. minúte. V závere si už Partizáni víťazstvo podržali a do tabuľky si pripísali dôležité tri body.

V sobotu 7.4.2018 privíta Bardejov na domácej pôde celok Skalice.

AFC Nové Mesto nad Váhom – Partizán Bardejov 1:2 (1:0)
Góly: 31. Vlado – 71. Staško, 82. Hamuľak
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Gmitter – Jacko, Berežný, Belunek, Nemergut, Verčimák, Sarki (90. Didik), Glebko, Szczepanski (83. Góra), Hamuľak, Staško (75. Santos)

(18:32, red, video: youtube, AFC POVAZN)