Dlhá Lúka vyhrala rozdielom triedy, Pisarik pomohol Dubinnému hetrikom

666x
06. Máj 2018
V Kendiciach zápas bohatý na góly
Piata futbalová liga Šarišská pokračovala cez víkend dvadsiatym kolom. V tomto kole hostila Dlhá Lúka doma Demjatu. Podarilo sa jej zvíťaziť rozdielom triedy, keď sa v 14. minúte presadil Branislav Šimco a dva presné zásahy pridal Jurko.

Dubinné vycestovalo do posledných Kendíc. Zápas bol bohatý na góly, keď hostia zvíťazili 4:2. Tri presné zásahy za hostí si pripísal Pisarik a jeden Ilek.

V zápase družstiev z bardejovského okresu boli úspešnejší domáci hráči z Koprivnice, keď zvíťazili nad Gaboltovom 2:1. Za domácich sa už v tretej minúte presadil Garnovdi. Hostia rýchlo vyrovnali, vďaka gólu Ágya. Víťazný gól prišiel v 71. minúte po presnom zásahu Sokola.

Dlhá Lúka – Demjata 3:0 (2:0)
Góly: 14. B. Šimco, 18. a 47. Jurko
Dlhá Lúka nastúpila v tejto zostave: Anguš – Bučko, Matta, Vilček (36. Lihosith), Kožarik (83. R. Jurčišin), Surgent, Kukulský, Hoľpit (87. Brach), Jurko (63. Ciglarik), B. Šimco, P. Šimco

Kendice – Dubinné 2:4 (0:2)
Góly: 57. Hanudeľ, 63. Hrabovecký – 21., 87. a 89. Pisarik 3 (tretí z pen.), 34. Ilek
Dubinné nastúpilo v tejto zostave: Lukáč – Juršičin, Tvardzik, F. Hanč, Soušek, Vaľko, Mihalik (80. M. Hanč), Pisarik, Ilek, Štieber, Novák

Koprivnica – Gaboltov 2:1 (1:1)
Góly: 3. Garnovdi, 71. Sokol – 8. Ágya
Koprivnica nastúpila v tejto zostave: Sobek – Garnovdi (82. Rusyn), Sokol, Mitaľ, Mikula, J. Kočiš, Hajda (35. Hlukhota), Jura, Hlávka, Š. Kočiš (66. Čorba), Palko
Gaboltov nastúpil v tejto zostave: Fellegi – Kendra, D. Javorský, Huďa, Peter Javorský, Karala, Pavúk (68. Mikula), R. Javorský, Kažimir, Pavol Javorský, Ágya