Hrdinom zápasu v Gerlachove sa stal Stachura

683x
07. Máj 2018
Zápasy s najtesnejším rozdielom
V 24. kole vycestovala Bardejovská Nová Ves do Lipian. Po vydarenej dohrávke 17. kola, keď sa im podarilo zvíťaziť doma nad Rožňavou 2:0, sa im vonku až tak nedarilo. Prehrali najtesnejším rozdielom 0:1, keď sa v 62. minúte presadil domáci Gomoľa. Hráči Bardejovskej Novej Vsi majú pred sebou ešte dohrávku 18. kola. Zajtra (8.5.2018) vycestujú do Sabinova.

3. liga – 24. kolo

Lipany – Bardejovská Nová Ves 1:0 (0:0)
Gól: 62. Gomoľa
Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Mašlej – Haniš, Kosturko, Kyjak (74. Jaš), Vázal (71. Počurek), Kendra (86. Pillár), Tuch, Poliak, Stachura (4. Vasiliak), Gduľa (74. Šott), Piľar

4. liga – 24. kolo

V IV. futbalovej lige Sever sa odohral derby zápas medzi Gerlachovom a Raslavicami. Úspešnejší boli domáci, keď sa o jediný gól zápasu postaral Stachura v 27. minúte. V dohrávke 17. kola Gerlachovčania prehrali v Spišskom Podhradí 2:3, Raslavičanom sa naopak darilo doma, kde zdolali Zámutov 2:1. Gerlachov čaká ešte dohrávka 18. kola, 8.5.2018, doma privítajú Záhradné.

Gerlachov – Raslavice 1:0 (1:0)
Gól: 27. Stachura
Gerlachov nastúpil v tejto zostave: Kačmár – Škvarla, Gerčák, Dorin (71. Jura), Berecký, Babčák, Hanuščák, Havrila (89. Benka), Harenčák, Stachura, Balužinský (65. Zápotoka)
Raslavice nastúpili v tejto zostave: Ferenc – J. Tomáško, Demko, Luščák, Gvušč, Guman (40. Janík), M. Tomáško, Svat, Buranovský (83. Lipták), Šinaľ (7,. Vasiľko), Ferko

Zámutov – Ľubotice 0:3 (0:0)
Humenné – Veľký Šariš 1:0 (0:0)
Pušovce – Spišské Podhradie 0:3 (0:2)
Poprad B – Fintice 6:2 (1:2)