Raslavice uspeli v Šariši, Gerlachov zápas nezvládol

912x
14. Máj 2018
Bardejovská Nová Ves s päťkou
Bardejovská Nová Ves v 25. kole privítala doma Vyšné Opátske. Tempo hry už od začiatku určovali hostia, keď skóre otvorili v 5. minúte zápasu. Od 18. minúty v priebehu šiestich minút strelili ďalšie tri góly a o zápase bolo rozhodnuté. V druhom polčase pridali ešte jeden gól a tak Bardejovská Nová Ves prehrala 0:5.

3. liga – 25. kolo

Bardejovská Nová Ves – Vyšné Opátske 0:5 (0:4)
Góly: 5. Bavoľar, 18. Ristovski, 21. Trebuňák, 24. Šemrák, 79. Sovič
Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Mašlej – Kosturko (58. Pillár), Kyjak, Tuch, Poliak, Gduľa, Vasiliak, Jaš, Šott, Haniš (75. Macečko), Solanič (61. Počurek)

Ostatné výsledky 25. kola:
Giraltovce – Snina 1:2 (0:0)
Stropkov – Krompachy 1:0 (0:0)
Vranov nad Topľou – Svidník 3:0 (0:0)
Prešov B – Rožňava 3:2 (2:1)
Veľké Revištia – Šarišské Michaľany 1:3 (1:1)
Sabinov – Lipany 1:6 (0:3)
Plavnica – Svit 3:0 (1:0)

4. liga – 25. kolo

25. kolo prebiehalo aj v štvrtej lige. Gerlachov vycestoval do predposledného Zámutova. Prvý gól padol na konci prvého polčasu, keď sa presadil hosťujúci Stachura. To však bolo zo strany hostí všetko. Domáci v druhom polčase strelili 3 góly a tak prekvapivo zdolali Gerlachovčanov.

Raslavice sa predstavili vo Veľkom Šariši. Skóre otvorili domáci v 40. minúte. Hostia vyrovnali ešte do konca prvého polčasu, vďaka gólu Demka. V tretej minúte druhého polčasu strelil druhý gól hostí Guman a poslal ich do vedenia. Do konca zápasu už diváci gól videli a tak si hráči z Raslavíc odniesli tri body.

Zámutov – Gerlachov 3:1 (0:1)
Góly: 66. Šimai, 70. Princz, 86. Kotľár – 45. Stachura
Gerlachov nastúpil v tejto zostave: Poloha – Gerčák, Škvarla, Babčák, Sovič, Havrila, Harenčák (56. Maliňak), Berecký, Hanuščák, Balužinský (71. Zápotoka), Stachura

Veľký Šariš – Raslavice 1:2 (1:1)
Góly: 40. Varga – 45. Demko, 48. Guman
Raslavice nastúpili v tejto zostave: Ferenc – Vasiľko, Tomáško, Demko, Luščák, Kozák (71. Svat), Gvušč (90. Leško), Guman (80. Šinaľ), Gombár, Ferko, Janík (75. Lipták)

Ľubotice – Poprad B 0:2 (0:0)
Fintice – Ptičie 5:1 (1:0)