V Stuľanoch videli diváci osem gólov, no radovali sa hostia z Kurimy

880x
30. Máj 2018
Zápasy chudobné na góly
Cez víkend odohrala šiesta liga 23. kolo. V tomto kole veľa gólov nepadalo. Kurima vycestovala do Stuľan. Prvý gól padol v 7. minúte, presadil sa domáci Gmitter. O 3 minúty vyrovnával domáci M. Ondusko. Do polčasu pridal ešte jeden gól hosťujúci Humeník. Druhý polčas bol už plne v réžii hostí, keď pridali ďalších päť gólov.

Kružlov privítal doma Lopúchov. V zápase padol len jeden gól v 43. minúte, keď sa presadil domáci Randár. V Porúbke proti Marhani padol taktiež len jeden gól a opäť to boli domáci. 5 minút pred koncom strelil víťazný gól Kažimir.

Malcov hostil Kľušov. Góly padali v prvom polčase. V 15. minúte sa presadil Harbaľ z Kľušova a v 41. Bľanda z Malcova. To bolo všetko a tak zápas skončil remízou. Beloveža aj Hertník strelili doma po dva góly a to im prinieslo tri body. V Šibe proti Osikovu padlo 6 gólov. V prvom polčase sa dva krát presadil domáci Miko a hosťujúci Kozák. V druhom pridala Šiba opäť dva góly a Osikov len jeden v 88. minúte. V troch bodov sa tak tešili hostitelia.

VI. liga – 23. kolo

Stuľany - Kurima 1:7 (1:2), góly: 10. M. Ondusko  – 7. Gmitter, 41. a 58. Humeník, 48. Balušinský, 61. a 78. Repka, 80. Šamko
Kružlov – Lopúchov 1:0 (1:0), gól: 43. Randár
Malcov – Kľušov 1:1 (1:1), góly: 41. Bľanda – 15. Harbaľ
Porúbka – Marhaň 1:0 (0:0), gól: 85. Kažimir
Beloveža – Zborov 2:1 (0:1), góly: 57. Popjak, 61. Džubák – 44. P. Mihalik
Hertník – Smilno 2:1 (0:0), góly: 60. Kohút, 86. Kozáček – 75. Čisárik
Šiba – Osikov 4:2 (2:1), góly: 9. a 17. Miko, 50. P. Kaščák (pen.), 71. Jurišin – 20. Kozák, 88. Tej

Siedma liga odohrala v nedeľu 15. kolo. Kurov vycestoval do Fričkoviec. Prvý gól skončil bez gólov. v tom druhom bol smoliar domáci M. Katrinič, keď si strelil vlastný gól. Poistku pridal v 90. minúte Migacz. Zápas v Nižnom Tvarožci skončil deľbou bodov, keď sa v prvom polčase presadil domáci Pangrác-Piter a za hostí z Poliakoviec to bol Hovanec. Hažlín privítal doma Hervartov. Skóre otvorili domáci v 38. minúte gólom Haneka. V druhom polčase sa strelecky presadili iba hostia, Mika a L. Kmec.