Koprivnica a Dubinné o gól, Dlhá Lúka o tri

475x
11. Jún 2018
Dlhá Lúka zdolala Gaboltov rozdielom triedy

Gaboltov v 25. kole privítal doma Dlhú Lúku. Prvý polčas skončil bezgólovo. V tom druhom sa strelecky presadili hostia. Strelili 3 góly, keď sa postupne presadili Kožarik, P. Šimco a v poslednej minúte Ciglairk.

Koprivnica hostila Široké. Do 73. minúty diváci gól nevideli. Šťastnejší boli hostia, keď sa presadil hosťujúci Smolko a tak Koprivnica prehrala najtesnejším rozdielom.

V Dubinnom bol zápas napínavý až do samého konca. Prvý polčas proti tímu z Demjaty skončil remízou 1:1. v druhom tempo hry udali hostia, keď strelili 2 góly. V 85. minúte znižoval na 2:3 Vojtaško, no domácim sa už vyrovnávajúci gól do konca zápasu streliť nepodarilo.

Gaboltov – Dlhá Lúka 0:3 (0:0)
Góly: 57. Kožarik, 85. P. Šimco, 90. Ciglairk
Gaboltov nastúpil v tejto zostave: Fellegi – Mikula, D. Javorský, Kendra, Peter Javorský, Kažimir, Maxin (57. Balaščák), Klimek, Pavol Javorský, Ágya, M. Javorský (9. Billý)
Dlhá Lúka nastúpila v tejto zostave: Anguš – Bučko, Marek Vilček, Lihosith, Kožarik, Kukulský, Jurčišin, B. Šimco, P. Šimco, Ciglarik, Exner (56. Matúš Vilček)

Koprivnica – Široké 0:1 (0:0)
Gól: 73. Smolko
Koprivnica nastúpila v tejto zostave: Sobek – Čorba (82. Kačmár), Sokol, Mitaľ, Mikula, J. Kočiš, Hajda, Uhrin, Hlávka, Š. Kočiš, Palko

Dubinné – Demjata 2:3 (1:1)
Góly: 37. Tkačik, 85. Vojtaško – 41. Leško, 58. Kaperák, 83. Chromek
Dubinné nastúpilo v tejto zostave: Lukáč – Jurčišin (60. Švirk), Tvardzik (81. Varali), Tkačik, Novák, Hanč, Ilek, Soušek, Vaľko, Vojtaško, Jurko