V poslednom kole víťazne iba Dlhá Lúka, Jurko s dvomi gólmi

1134x
18. Jún 2018
Odohralo sa posledné kolo

V šarišskej lige sa odohralo posledné, 26. kolo. Všetky mužstvá z bardejovského okresu ostávajú v 5. lige.

Dubinné vycestovalo do Ražňan. Skóre otvoril v 10. minúte Tvardzik, keď si nešťastne strelil vlastný gól. O 2 minúty Seman z Ražňan zvyšoval na 2:0. V úvode druhého polčasu domáci zvýšili na rozdiel troch gólov. V 68. minúte sa Pisarikovi z Dubinného podarilo znížiť, no v zápase viac gólov nepadlo. Dubinné skončilo na 10. mieste.

Gaboltov vycestoval do Župčan, ktoré bojovali ešte o prvé miesto. Zápas otvorili domáci v 19. minúte. Hosťom sa nedarilo streliť gól a v druhom polčase pridali domáci ešte ďalšie dva a vyhrali tak rozdielom triedy. Gaboltov skončil na 8. mieste.

Dlhá Lúka privítala v poslednom kole Koprivnicu. Jurko otvoril skóre už v 2. minúte. Sokol z Koprivnice ešte v prvom polčase vyrovnal. V 63. minúte mali domáci výhodu pokutového kopu a Jurko svoju šancu premenil a dostal domácich do vedenia. O 2 minúty Palko opäť vyrovnával. O ďalšie 4 minúty poslal Kožarik domácich do vedenia a tí si svoje vedenie už do konca zápasu ustrážili. Dlhá Lúka skončila na 6. mieste a Koprivnica na 9.

Ražňany – Dubinné 3:1 (2:0)
Góly: 10. Tvardzik (vl.), 12. Seman, 49. Durilla – 68. Pisarik
Dubinné nastúpilo v tejto zostave: Lukáč – Tvardzik, Novák (71. Jurčišin), Hanč, Ilek, Soušek, Vaľko, Vojtaško (55. Varali), Jurko, Švirk, Pisarčik

Župčany – Gaboltov 3:0 (1:0)
Góly: 19. a 46. D. Petruška, 53. Voľanský
Gaboltov nastúpil v tejto zostave: Fellegi – Mikula, D. Javorský, Kendra (84. Pavol Javorský), Peter Javorský, Pavol Javorský, Billý, Balaščak, R. Javorský, Ágya, Gajdoš

Dlhá Lúka – Koprivnica 3:2 (1:1)
Góly: 2. a 63. Jurko (druhý z pen.), 69. Kožarik – 31. Sokol, 65. Palko
Dlhá Lúka nastúpila v tejto zostave: Anguš – Bučko, Marek Vilček, Matúš Vilček, Kožarik, Surgent, Kukulský (71. Matta), Jurko, B. Šimco, P. Šimco, Ciglarik (83. Exner)
Koprivnica nastúpila v tejto zostave: Sobek – Sokol, Mitaľ, Mikula, J. Kočiš, Hajda, Uhrin, Kačmár, Hlukhota (57. Kertys), Š. Kočiš, Palko