Bardejovská Nová Ves s jednoznačným víťazstvom, štyrmi gólmi prispel Gduľa

797x
19. Jún 2018
Víťazne aj Gerlachov
Posledné, 30. kolo, sa cez víkend odohralo aj v 3. a 4. futbalovej lige.

Bardejovská Nová Ves vycestovala do Plavnice. V prvom polčase sa dvakrát presadil hosťujúci Gduľa. V druhom sa k slovu prihlásil opäť Gduľa, keď pridal ďalšie dva góly. Jeden presný zásah si pripísal aj Stachura. Hostia si čisté konto neudržali, keď v 88. minúte domáci skóre aspoň kozmeticky upravili. Bardejovská Nová Ves skončila na 13. mieste.

3. liga – 30. kolo

Plavnica – Bardejovská Nová Ves 1:5 (0:2)
Góly: 88. Tináth – 38., 45., 68. a 71. Gduľa (tretí z pen.), 79. Stachura
Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Mašlej – Pillár, Kyjak, Stachura, Počurek (85. Jednroľ), Gduľa, Solanič (72. Šott), Macečko, Valkučák, Haniš, Jančošek

4. liga – 30. kolo

Gerlachov hostil v poslednom kole Radvaň nad Laborcom. Skóre otvoril v 17. minúte domáci Stachura. Hostia ešte v prvom polčase vyrovnali. V druhom polčase, v 70. minúte poslal domácich do vedenia Škvarla. O 6 minút hostia z Radvane znovu vyrovnali, avšak už o minútu Zápotoka zvyšoval na 3:2. Domáci ešte 3 minúty pred koncom riadneho hracieho času zvýšili na konečných 4:2. Gerlachov sa prvú sezónu v 4. lige umiestnil na peknom 3. mieste.

Raslavice privítali Fintice. Úvod vyšiel lepšie hosťom, keď sa v 8. minúte presadil A. Hricov. Hosťom sa v 31. minúte podarilo zvýšiť na 2:0. Gól dlho nepadol, keď napokon v 82. minúte vykresal nádej pre domácich Ferko. Domáci sa však viac už nepresadili a v poslednom kole prehrali. Raslavice skončili na 9. mieste.

Gerlachov – Radvaň nad Laborcom 4:2 (1:1)
Góly: 17. a 87. Stachura, 70. Škvarla, 77. Zápotoka – 38. Lojan, 76. Paľo
Gerlachov nastúpil v tejto zostave: Kačmár – Škvarla, Berecký, Dorin (46. Babčák), Sovič, Hanuščák, Harenčák, Balužinský, Stachura, Havrila (68. Zápotoka), Benka

Raslavice – Fintice 1:2 (0:2)
Góly: 82. Ferko – 8. A. Hricov, 31. Eliaš
Raslavice nastúpili v tejto zostave: Ferenc – J. Tomáško, M. Tomáško, Janík, Luščák, Ferko, Lazur, Guman, Gombár, Kozák (82. Vasiľko), Gvušč

Medzilaborce – Spišské Podhradie 2:4 (1:1)
Humenné – Ľubotice 4:1 (3:1)