V dohrávke 2. kola sa bardejovským mužstvám nedarilo

565x
29. August 2018
V šiestom kole bodovali všetci
Cez víkend odohrala 3. liga šieste kolo. Bardejovská Nová Ves privítala Stropkov. Úvodný gól strelili domáci, keď sa v 32. minúte presadil Babej. O 10 minút neskôr bola nariadená penalta pre domácich a Stachura ju nekompromisne premenil. V druhom polčase, v 62. minúte hostia zo Stropkova znížili, no už o 4 minúty neskôr domáci Piľar zvýšil náskok o 2 góly. V zápase viac gólov nepadlo a tak si domáci pripísali prvé víťazstvo v novej sezóne.

V dohrávke 2. Kola hostila Bardejovská Nová Ves Krompachy. Domáci uhrali bezgólovú remízu a tak získali aspoň bod. Najbližšie si Bardejovská Nová Ves zmeria sily s Plavnicou.

3. liga – 6. kolo
Bardejovská Nová Ves – Stropkov 3:1 (2:0)
Góly: 32. Babej, 42. Stachura (pen.), 66. Piľar – 62. Vaško
Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Mašlej – Pillár, Kyjak, Tuch, Valkučák, Pangrác-Piter, Šott (89. Skonc), Babej (76. Vázal), Stachura, Sosňak, Piľar

Dohrávka 2. kola
Bardejovská Nová Ves – Krompachy 0:0 (0:0)
Bez gólov
Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Mašlej – Pillár (89. Skonc), Kyjak, Tuch, Valkučák, Pangrác-Piter, Šott (73. Jančošek), Babej (78. Macečko), Stachura, Sosňak, Piľar

4. liga

V 6. kole privítal Gerlachov Spišské Podhradie. Skóre sa menilo už v 3. minúte, keď sa presadil domáci Stachura. Ďalší gól padol až v 50. minúte z kopačky opäť domáceho Šimca. O 4 minúty si druhý gól pripísal Stachura. Gerlachovčania tak zvíťazili rozdielom triedy. V dohrávke 2. kola vycestovali do Sabinova. V zápase padol len jeden gól a úspešnejší boli domáci. Gerlachovčania tak odišli naprázdno. Najbližšie sa Gerlachovčania predstavia v Soli.

Raslavice v 6. kole vycestovali do Zámutova. Hneď v 2. minúte skóre zápasu otvorili domáci. V 15. minúte už zvýšili na 2:0. Hostia sa nedali a o 3 minúty J. Tomáško znížil na rozdiel gólu. Vyzeralo to, že z troch bodov sa budú radovať domáci, no Tomáško v 87. minúte strelil svoj druhý gól a vybojoval aspoň bod. V dohrávke sa predstavili v Starej Ľubovni. Zápas skončil rozdielom triedy, úspešnejší boli domáci a keďže sa Raslavičanom nepodarilo streliť ani gól, tri body ostali v Ľubovni. Najbližšie vycestujú do Spišského Podhradia.