Raslavice nedali súperovi šancu, Kračinovský vychytal nulu

1061x
03. September 2018
Gerlachov aj Bardejovská Nová Ves vonku bez bodu
V 7. kole vycestovala Bardejovská Nová Ves do Plavnice. Prvý polčas skončil lepšie pre domácich, keď vyhrávali 2:0. V druhom polčase pridali ďalšie dva góly. Hostia sa však nevzdali a bojovali. V 68. minúte strelil kontaktný gól Stachura. O 3 minúty pridal Skonc druhý gól hostí a v 77. minúte strelil Stachura ďalší. Vyzeralo to, že hostia by mohli uhrať aspoň bod, avšak ďalší gól už nestrelili a naopak domáci pridali v 89. minúte piaty gól. Bardejovská Nová Ves sa v najbližšom kole predstaví 9.9 doma proti Veľkým Revištiam.

3. liga – 7. kolo

Plavnica - Bardejovská Nová Ves 5:3 (2:0)
Góly: 30. Štupák, 41. Verešpej, 54. a 61. K. Tináth, 89. J. Tináth - 68. a 77. Stachura, 71. Skonc
Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Mašlej – Pillár (66. Skonc), Kyjak, Tuch, Valkučák (46. Macečko), Pangrác-Piter, Šott, Babej, Stachura, Sosňak, Kendra (82. Pillár)

Ostatné výsledky 7. kola:
Stropkov - Giraltovce 1:0 (0:0)
Snina - Maria Huta 5:1 (2:0)
Krompachy - FC Košice 0:1 (0:1)
Svidník - Vranov nad Topľou 1:2 (0:0)
Šarišské Michaľany - Spišská Nová Ves 1:0 (1:0)
Veľké Revištia - Prešov B 2:1 (2:0)

Tabuľka

4. liga – 7. kolo

V štvrtej lige sa hralo taktiež siedme kolo. Gerlachov vycestoval do Soli. Skóre otvorili domáci v 4. minúte, keď Matúš Sakala premenil nariadený pokutový kop. Ďalší gól padol až v druhom polčase, z kopačky toho istého hráča. V 57. minúte pridali domáci ďalší, tretí, gól. Hostia zaznamenali aspoň jeden presný zásah, keď po odpískaní penalty aj na druhej strane, premenil pokutový kop Berecký. Gerlachov 9.9. privíta Kračúnovce.

Raslavice privítali Nižný Hrušov. Domáci boli v zápase favoritmi a to potvrdzovali od začiatku duelu. Skóre sa otváralo v 10. minúte gólom Kozáka. Do polčasu pridal jeden gól aj J. Tomáško. V druhom polčase pridal ešte jeden gól Kozák a dva presne zásahy si pripísal Šinaľ. Raslavičania najbližšie, 9.9., vycestujú do Sabinova.

Soľ - Gerlachov 3:1 (1:0)
Góly: 4. a 47. Matúš Sakala (prvý z pen.), 57. Komjatý - 84. Berecký (pen.)
Gerlachov nastúpil v tejto zostave: Poloha - Gerčák, Škvarla, Sovič (71. Ovčačík), Berecký, Harenčák, Balužinský (65. Babčák), Havrila, Šimco, Dorin (65. Kačmár), Jura (52. Maliňak)

Raslavice - Nižný Hrušov 5:0 (2:0)
Góly: 10. a 59. Kozák, 43. J. Tomáško, 52. a 86. Šinaľ
Raslavice nastúpili v tejto zostave: Kračinovský - P. Vasiľko, J. Tomáško, M. Tomáško (68. Gvušč), Guman, Gombár, Ferko, Šinaľ, E. Vasiľko (71. Lazorik), Kozák, Lipták

Spišské Podhradie - Stará Ľubovňa 2:1 (0:1)
Kračúnovce - Poprad B 2:0 (2:0)