Dorastenky vyhrali nad Popradom vysoko, Sivčová so štyrmi gólmi

881x
15. September 2018
Sedem gólov v sieti súpera
Kristína Sivčová (v bielom pri lopte) strelila v zápase štyri góly

Dorastenky Partizána Bardejov v treťom kole prvej ligy privítali na hlavnom štadióne v Bardejove celok Popradu. Domáce dievčatá boli v zápase favoritom, čo v priebehu stretnutia potvrdili.

Už v šiestej minúte skóre otvorila Vaľušová, no o osem minút hostky vyrovnali. V dvadsiatej prvej a dvadsiatej šiestej minúte dvakrát udrela domáca Sivčová a Partizán razom viedol 3:1.

Pozrite si bohatú fotogalériu:

V závere polčasu štvrtý gól pridala Vasiľková, aby hneď po zmene strán strelila ďalší gól Bardejova. Kristíne Sivčovej to v tomto dueli sypalo, po hodine hry pridala aj svoj štvrtý gól.

V závere Popradčanky už len skorigovali. Dorastenky Partizána tak vyhrali jasne 7:2 a do tabuľky si pripísali ďalšie tri body.

Partizán Bardejov - FK Poprad 7:2 (4:1)
Góly: 6. Vaľušová, 21., 26., 50. a 60. Sivčová, 40. a 43. Vasiľková - 14. Barillová, 63. Brezinová
Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Drutarovská - Sivčová, Maliňaková, Vasiľková, Vaľušová, Hronecová (61. Belišová), Mattová, Iľková (41. Tejová), Fecková (54. Kačmárová), Karaffová, D. Bereščáková
(16:18, red)