Bardejovské žiačky hostili Poprad, vyhrali vysoko

1055x
16. September 2018
Pripísali si prvú výhru v súťaži
Šikovné dievčatá s trénermi J. Čobejom (vľavo) a A. Feckom (vpravo)

Žiačky Partizána Bardejov v treťom kole hostili na domácom štadióne celok Popradu. Po prehre v Ružomberku a remíze v Košiciach s Lokomotívou chceli zabodovať naplno, čo sa napokon aj podarilo.

Domáce mladé nádeje skóre otvorili už v piatej minúte, keď sa strelecky presadila Linda Hlavinková. Po polhodine hry na 2:0 zvyšovala Emma Bereščáková a keď o niekoľko sekúnd Viktória Cuperová zvýšila na rozdiel troch gólov, o víťazovi bolo rozhodnuté.

Pozrite si bohatú fotogalériu:

Po zmene strán sa Cuperová presadila ešte tri krát, keď gól strelila v 46., 62. a 66. minúte. Jeden presný zásah ešte zaznamenala aj Hlavinková a tak Partizánky zdolali svoje súperky jasne 7:0.

Partizán Bardejov - FK Poprad 7:0 (3:0)
Góly: 5. a 49. Hlavinková, 33. E. Bereščáková, 34., 46., 62. a 66. Cuperová
Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Dupkalová - E. Bereščáková, Kapcová, Kyseľová, Hostová, Briškárová, Šestáková, Vašenková, Čobejová, Jacenková, Kurcinová, Bednárová, Lešičková, Cuperová, Homová, Škriabová, Lenková, Hlavinková
(20:57, red)