Partizánky z Bardejova vyhrali aj v Žiline

1122x
19. Október 2018
Opäť s čistým kontom
V siedmom kole najvyššej futbalovej súťaže žien sa futbalistky Partizána Bardejov predstavili na ihrisku v Žiline. Zápas sa lámal až v závere, keď sa Bardejovčanky dvakrát strelecky presadili a rozhodli o víťazstve Bardejova.

Úvodný polčas ešte gól nepriniesol. Prvý presný zásah prišiel až v 79. minúte, keď domácu gólmanku prekonala Monika Havranová. Domáce sa po inkasovanom góle snažili vyrovnať, no gól neprichádzal a keď Žilinčanky vrhli všetky sily do útoku, hosťujúca Potengová gólom na 2:0 spečatila výhru Bardejova.

Najbližšie sa Bardejovčanky predstavia už túto sobotu, keď v šlágri kola privítajú bratislavský Slovan. Zápas sa začína o 14.30 hod. na Mestskom futbalovom štadióne.

ŠKF VIX Žilina – Partizán Bardejov 0:2 (0:2)
Góly: 79. Havranová, 90. Potengová
Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Solárová – Dimitrijević, Gmitterová, Vagaská, Mazurová, Havranová, Tejová (64. Maliňaková), Hviščová, Semanová, Potengová, Sivčová (38. Vaľušová)
(09:47, red)