Gerlachovčania rozhodli zápas v priebehu štyroch minút

1004x
22. Október 2018
Novevša s ďalšou štyrkou
Bardejovská Nová Ves vycestovala v 14. kole do Vranova. Domáci boli v zápase favoritom, čo nakoniec aj potvrdili. V 29. minúte strelil úvodný gól domácich Bellás. Ten istý hráč pridal v druhom polčase ďalšie dva góly a pripísal si hetrik.

Za domácich sa presadil aj Straka a zároveň si dokázali udržať čisté konto, keď sa hráčom z Novevši nepodarilo skórovať. Tí sa najbližšie predstavia doma 28.10., keď privítajú lídra z Košíc.

3. liga – 14. kolo

Vranov nad Topľou - Bardejovská Nová Ves 4:0 (1:0)
Góly: 29., 81. a 84. Bellás, 76. Straka
Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: D. Pillár - Kendra (78. Mašlej), Kyjak, Tuch, Pangrác-Piter, Stachura, Sosňak, Vasiliak (21. Šott), Piľar, P. Pillár, Imrich

4. liga – 14. kolo

V 14. kole vycestovali Raslavice do Kračúnoviec. Úvodného gólu sa ujali domáci, keď v 15. minúte prekonali hosťujúceho gólmana. V 30. minúte sa Šinaľovi podarilo vyrovnať. V prvom polčase to bolo všetko. V druhom padli dva góly v rozmedzí 4 minút, obidva strelili domáci. Raslavičania odohrajú ďalší zápas doma, keď 28.10. privítajú Záhradné.

Gerlachov hostil Ptičie. Prvý gól padol už v 1. minúte, z ktorého sa radovali hostia. Ďalšie góly padli až v druhom polčase. Najprv Zápotoka vyrovnal v 63. minúte, aby o 4 minúty neskôr Havrila zvyšoval na 2:1, čo bol zároveň víťazný gól domácich. Gerlachov sa v ďalšom kole predstavia v Zámutove.

Kračúnovce - Raslavice 3:1 (1:1)
Góly: 15. J. Nazarej, 72. Ungvarský, 76. Peržel - 30. Šinaľ
Raslavice nastúpili v tejto zostave: Kračinovský - P. Vasiľko, Lipták (46. E. Vasiľko), J. Tomáško, Janík, M. Tomáško, Luščák, Ferko, Gombár, Lazur (79. Kukuč), Šinaľ (71. Buranovský)

Gerlachov - Ptičie 2:1 (0:1)
Góly: 63. Zápotoka, 67. Havrila – 1. Pavlulik
Gerlachov nastúpil v tejto zostave: Kačmár - Gerčák, Šimco, Havrila, Ovčačík, Knap (57. Dorin), Harenčák (74. Babčák), Benka (57. Michta), Balužinský (74. Kaiser), Zápotoka (84. Sovič)

Stará Ľubovňa - Sabinov 6:0 (3:0)
Poprad B - Zámutov 7:0 (3:0)