Basketbalistky hostili košických anjelov, zápas sa divákom páčil

694x
07. December 2018
Vyrovnaný zápas lepšie dopadol pre hostky
Bardejovčanky účinkujú v prvej lige, darí sa im striedavo

V predohrávanom štrnástom kole prvej basketbalovej ligy žien a junioriek hostili hráčky BKM Bardejov na domácej palubovke celok Young Angels U17 Košice. Hostky boli v zápase favoritkami, čo napokon aj potvrdili a po výhre 73:56 sa tešili zo zisku dvoch bodov.

V úvode sa síce hostky dostali do vedenia 7:2, no domáce dokázali ešte v prvej štvrtine otočiť a vyhrať ju o bod 13:12. V druhej perióde už Košičanky zapli na vyššie obrátky a dostali sa do polčasového vedenia 31:24.

Pozrite si fotogalériu zo zápasu:

Po zmene strán sa hralo zo strany na stranu a zaujali viaceré pekné akcie, či už v podaní Bardejova alebo Košíc. Po tridsiatich minútach bolo na ukazovateli skóre 43:57 v prospech hosťujúceho družstva.

V poslednej štvrtine si už hráčky Young Angels výhru udržali a po výhre 73:56 sa tešili z víťazstva.

BKM Bardejov je po odohratí dvanástich stretnutí na siedmom mieste, keď doposiaľ štyrikrát vyhral a osem razy ťahal za kratší koniec.

BKM Bardejov – Young Angels U17 Košice 56:73
(13:12, 11:19, 19:26, 13:16)
Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Ratvajská, Kuhajdíková, Puzderová, Stachurová, Čupová, Lizáková, Benková-Rybárová
(15:06, j)