1652x
28. Január 2019
Partizánky v príprave na jarnú časť
Partizánky nastúpili proti dorastencom

Futbalistky Partizána Bardejov v nedeľu 27. januára 2019 odohrali prvé prípravné zápasy na domácej umelej tráve. Najprv na trávnik vybehli ženy, ktoré si sily zmerali s dorastencami Malcova (pôvodne mali nastúpiť proti ženám z Lokomotívy Košice).

Vicemajsterky Slovenska na fyzicky zdatnejšieho súpera nestačili a prehrali 0:4, po polčase 0:2. Mrzí akurát zranenie legionárky Dimitrijević. V bráne celý duel odchytala Pajonková.

Pozrite si fotogalériu:

Po ženách na trávnik vybehli dorastenky, ktoré zohrali prípravný duel proti súperkám z Košíc. Zvíťazili 5:2, keď sa do streleckej listiny zapísali Vasiľková, Dominika Bereščáková, Belišová a dvakrát Hronecová. Prvý polčas vyhrali mladé dievčatá 2:1.

Zostava žien: Pajonková – Dimitrijević, Vagaská, Gmitterová, Vaľušová, Sivčová, Maliňaková, Semanová, Potengová, Lukčiková, Tipulová

Zostava dorasteniek: Drutarovská – Mattová, Jacenková, Karaffová, Petrová, Dominika Bereščáková, Vasiľková, Cuperová, Iľková, Hronecová, Moravcová. Striedali: Emma Bereščáková, Belišová, Hlavinková
(11:09, j)