Jednou nohou vo finále Slovenského pohára

451x
22. Marec 2019
Poltucet gólov v sieti súpera
Šiesty gól pridala mladá Stela Semanová (v červenom)

Futbalistky Partizána Bardejov odohrali prvý semifinálový duel Slovenského pohára. V prvom jarnom zápase už aj s novými posilami vycestovali do Žiliny a domov si odviezli víťazstvo 6:0 a pred odvetou majú výbornú východiskovú pozíciu.

Aj keď výsledok je jednoznačný, domáce hráčky svoju kožu lacno nepredali a takmer počas celého duelu sa hostkám snažili znepríjemňovať život na ihrisku. Napokon však góly padali len do jednej siete.

V 13. minúte skóre z priameho kopu otvorila Dimitrijević a v závere polčasu (v 43. min.) Vaľušová pridala druhý gól Bardejova.

Po zmene strán sa v 57. min. znova presadila Vaľušová, o jedenásť minút domácu brankárku prekonala Lukčíková a o ďalších sedem minút na 5:0 zvyšovala nová posila Zlatičanin. V samom závere šiesty gól Partizániek pridala z priameho kopu Semanová.

Odvetný duel je na programe 17.4.2019 v Bardejove.

MŠK Žilina – Partizán Bardejov 0:6 (0:2)
Góly: 13. Dimitrijević, 43. a 57. Vaľušová, 68. Lukčíková, 75. Zlatičanin, 90. Semanová
Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Solárová - Vagaská, Dimitrijević, Vaľušová, Pavičević, Lukčiková (69. Zlatičanin), Gmitterová, Galarovičová, Tipulová (75. Tejová), Semanová, Havranová
(19:11, j)