Raslavice aj Gerlachov s bodom

919x
11. Apríl 2019
Lazur z Raslavíc s červenou kartou
V 3. lige v 20. kole mala Bardejovská Nová Ves voľno, nakoľko mala hrať s Rožňavou, ktorá zo súťaže odstúpila. V ďalšom kole vycestuje do Stropkova.

V 4. lige sa odohralo 20. kolo. Gerlachov vycestoval do Starej Ľubovne. Úvod zápasu vyšiel hosťom, keď sa už v 9. minúte presadil Škvarla. V 29. minúte bol v prospech domácich odpískaný pokutový kop. Loptu na biely bod si postavil Krafčík a prekonal hosťujúceho Kačmára. Viac gólov v zápase nepadlo a tak sa hráči rozišli po remíze. Najbližšie sa mužstvo z Gerlachova predstaví v Spišskom Podhradí.

Raslavice taktiež vycestovali za súperom, do Ptičieho. Prvý gól padol v 20. minúte, presadil sa domáci Kuzma. Ďalšie góly padali až v druhom polčase. Najprv v 59. minúte vyrovnával Lazur, neskôr o 14 minút pridal ďalší gól a poslal hostí do vedenia. Avšak už o 8 minút na to, v 81. minúte, dostal druhú žltú kartu a oslabil svoj tím. Domáci presilovku využili a v 89. minúte v pokutového kopu vyrovnal na konečných 2:2 Pavlulik. Raslavice budú najližšie, v nedeľu 14.4.2019 hostiť Zámutov.