Gerlachov zdolal favorita dvomi presnými zásahmi

791x
15. Apríl 2019
Raslavice s bodom, Bardejovská Nová Ves naprázdno
V 3. lige vycestovala Bardejovská Nová Ves v 21. kole do Stropkova. Podľa postavenia v tabuľke boli domáci favoritom stretnutia. Skóre však otvorili hostia, keď sa v 19. minúte po štandardnej situácii presadil Gerčák.

O 8 minút sa domácim podarilo vyrovnať a v 35. minúte stav stretnutia otočili na svoju stranu. Druhý polčas už góly nepriniesol a tak hostia odišli zo Stropkova naprázdno. Najbližšie sa Bardejovská Nová Ves predstaví na Veľkonočnú nedeľu doma proti Plavnici.

3. liga – 21. kolo
Stropkov – Bardejovská Nová Ves 2:1 (2:1)
Góly: 27. Burcák, 35. Jakubčo – 19. Gerčák
Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Mašlej – Imrich (79. Pisarik), Gerčák, Kyjak, Tuch (73. Vasiliak), Kendra, L. Stachura, Š. Stachura (79. Piľar), Gduľa, Šimco (64. Sosňak), Ľalík (64. Pangrác Piter)

Ostatné výsledky 21. kola:
Veľké Revištia – Maria Huta 2:0 (1:0)
Šarišské Michaľany – Humenné 0:1 (0:0)
Svidník – Spišská Nová Ves 0:1 (0:0)
Krompachy – Vranov nad Topľou 3:2 (1:1)
Snina – Košice B 1:3 (1:2)

Raslavice v 4. lige privítali Zámutov, ktorý sa nachádza na poslednom mieste v tabuľke. V 38. minúte sa do vedenia dostali práve hostia. Domáci nedokázali dlho zareagovať, napokon sa to v 71. minúte podarilo Pavlovi Vasiľkovi. Ďalší gól už nepridal ani jeden tým a tak si mužstvá body podelili. Raslavičania v 22. kole vycestujú do Nižného Hrušova.

Gerlachov sa predstavil v Spišskom Podhradí, ktoré bojuje o špicu tabuľky. Domáci boli favoritom, no hostia ich dokázali skvelo prekvapiť. Najskôr v 30. minúte po chybe domácej obrany poslal hostí do vedenia Balužinský a o 2 minúty neskôr zvyšoval z roku na 2:0 Miženko. Domáci dokázali streliť kontaktný gól v 56. minúte, avšak hostia z Gerlachova si už víťazstvo ustrážili a tak si domov odviezli cenné 3 body. Najbližšie sa predstavia doma proti FK Soľ.