Gaboltov zdolal Dubinné, Kurima s najtesnejším rozdielom

830x
16. Apríl 2019
Dlhá Lúka opäť s remízou
Cez víkend sa v piatej lige odohralo 17. kolo. V ňom sa Koprivnica predstavila doma proti Kurime. Zápas bol chudobný na góly. Diváci videli iba jeden, keď sa na konci prvého polčasu presadil hosťujúci Gmitter. Kurima si pripísala dôležité tri body v boji o záchranu v piatej lige.

Gaboltov privítal Dubinné. Skóre sa otváralo už v 2. minúte, presadil sa domáci Solanič. Ešte do polčasu pridali domáci ďalšie dva góly. Najprv v 18. minúte na 2:0 zvyšoval Ágya a o 5 minút na to už na rozdiel triedy zvýšil Pavol Javorský. Domáci hosťom nedovolili streliť žiadny gól, naopak ešte v 85. minúte Maxin pridal štvrtý.

Dlhá Lúka hostila Pušovce. Prvý gól padol až tesne v závere prvého polčasu, keď sa presadil hosťujúci Pavlovský. Takýto stav dlho nebol, domáci už o minútu vyrovnali, vďaka gólu Matúša Vilčeka. V 53. minúte hostí poslal znovu do vedenia Šinglar. Ale ani tentokrát neboli dlho vo vedení, o 3 minúty P. Jurčišin vyrovnával. Viac gólov sa už ani jednému tímu nepodarilo streliť.