Gaboltov strelil poltucet gólov, Rastislav Javorský s hetrikom

871x
28. Apríl 2019
Koprivnica, Dubinné i Kurima s bodom
V piatej lige bolo na programe 19. kolo. Koprivnica doma privítala Široké. Úvod duelu vyšiel lepšie hosťom. V siedmej minúte už viedli 2:0 a takýto stav ostal až do konca prvého polčasu.

V úvode druhého polčasu, v 48. minúte, strelil kontaktný gól Hlávka. Hostia však o 5 minút znovu zvyšovali na rozdiel dvoch gólov. Domáci sa nevzdali a v 65. minúte Partila znížil na rozdiel gólu. V 85. minúte sa Kočišovi zo štandardnej situácie podarilo vyrovnať na konečných 3:3.

Gaboltov hostil Pušovce, ktorým sa v lige nedarí. Domáci diváci si v zápase prišli na svoje. Prvý gól padol v 14. minúte, keď sa z pokutového kopu prvý krát presadil Rastislav Javorský. O 5 minút neskôr mali hostia možnosť kopať taktiež penaltu, avšak domáceho gólmana Anderko neprekonal. Do polčasu sa R. Javorský presadil ešte raz. V 53. minúte Ágya zvyšoval na rozdiel troch gólov a v 70. minúte to už boli góly štyri. O 8 minút pridal Benka piaty gól a na konečných 6:0 zvyšoval opäť Javorský.

Kurima vycestovala do Dubinného. V 4. minúte domáci Vaľko otvoril skóre. Ďalší gól padol až v 57. minúte, keď vyrovnával Podubinský. V 63. minúte znovu Vaľko poslal domácich do vedenia. O päť minút sa Hudačekovi podarilo vyrovnať. Viac gólov už ani jeden tím nedal a tak sa mužstvá rozišli po remíze 2:2.

Dlhá Lúka sa predstavila v Chminianskej Novej Vsi. Zápas bol chudobný na góly, padol len jeden, do hosťujúcej siete, keď sa v 59. minúte z pokutového kopu presadil Inaš. Domáci Kostolník v 84. minúte dostal druhú žltú kartu a tak oslabil svoj tím, avšak hostia krátku presilovku nevyužili.