966x
26. August 2019
Raslavice i Gerlachov s bodom
O. Gduľa (v žltom) v súboji s Ivankom Macejom

V tretej lige sa Bardejovská Nová Ves predstavila v Prešove. Prešov bol v zápas favoritom, čo potvrdzoval od začiatku stretnutia. V 17. minúte sa prvýkrát presadil domáci Hirka a v 31. minúte už zvyšoval na 2:0 pre domácich. Dve minúty po zmene strán Ivanko Macej zvyšoval na 3:0 a v 65. pridal ďalší gól.

V 68. minúte dostal druhú žltú kartu hosťujúci Tuch a domáci zo štandardnej situácie pridali piaty, posledný gól a tak Bardejovská Nová Ves odišla s poriadnou nádielkou. Najbližšie sa predstaví až 8.9 na pôde Krompách.

3. liga – 6. kolo
Prešov – Bardejovská Nová Ves 5:0 (2:0)
Góly: 17. a 31. Hirka, 47. a 65. Ivanko Macej, 68. Pavúk
ČK: 68. Tuch (po 2 ŽK, hostia)
Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Dlugoš – Imrich, Tuch, Kyjak (61. Škvarek), Pangrác Piter, Š. Stachura (78. O. Gduľa), L. Stachura, Jusko (78. Soroka), A. Gduľa (73. Pillár), Theisz, Vázal (61. Šimco)

Ostatné výsledky 6. kola:
Lipany – Plavnica 4:0 (2:0)
Vranov nad Topľou – Spišská Nová Ves 2:0 (1:0)
Humenné – Šarišské Michaľany 3:0 (2:0)
Poprad B – Snina 3:0 (2:0)
Svidník – Veľké Revištia 2:0 (0:0)
Krompachy – Giraltovce 4:0 (2:0)
Kalša – Stropkov 2:2 (1:1)

V štvrtej lige v 6. kole vycestoval Gerlachov do Spišského Podhradia. Prvý gól zápasu strelili domáci v 21. minúte. Hosťom sa podarilo ešte do polčasu vyrovnať, v 41. minúte sa presadil Lazur. Druhý polčas bol bezgólový a tak si mužstvá rozdelili body. Gerlachov sa najbližšie predstaví doma, 1.9 privíta Soľ.

Raslavice hostili Kračúnovce. Zápas sa skončil bezgólovo a tak aj tu si mužstvá body rozdelili. Raslavice sa 1.9 predstavia v Starej Ľubovni.