BFC Bardejov strelilo tucet, Bartošovce poltucet gólov

1973x
03. September 2019
Jurko z BFC Bardejov s piatimi gólmi
Hráči Bardejova (v bielom) strelili poltucet

Šiesta liga mala cez víkend na programe piate kolo. Zborov vycestoval do Hažlína. Prvý gól padol v 16. minúte, keď sa z pokutového kopu presadil domáci Janík. Hostia dokázali odpovedať a v 24. minúte vyrovnal Rybár. O 3 minúty Sliva zvyšoval na 2:1 pre hostí. V 75, minúte pridal ešte Lukáč zo Zborova tretí gól.

Malcov hostil Abrahámovce. V siedmej minúte skóre otvoril domáci Džunda. V 37. minúte Stašek vyrovnával na 1:1 a v 52. minúte poslal hostí do vedenia. To však netrvalo dlho, nakoľko sa hostia previnili v pokutovom území a domáci mali výhodu pokutového kopu. Bellák sa nemýlil a bolo opäť vyrovnané. Víťazný gól padol v 81. minúte z kopačky hosťujúce M. Remetu.

Porúbka sa predstavila v Stuľanoch. Zápas rozhodli hostia už v prvom polčase, keď strelili tri góly. Najprv v 7. minúte strelil prvý gól Martiček a o 7 minút pridal druhý gól. Do polčasu sa presadil ešte Pavluv. Domáci v 59. minúte strelili kontaktný gól, ale viac sa im už nepodarilo. Hostia naopak pridali štvrtý gól a hetrikom sa prezentoval Martiček.

Lopúchov privítal Kružlov. V 25. minúte skóre otvoril domáci Salamon. V 35. minúte Valkučák z penalty vyrovnal. Polčas tak skončil remízou. V druhom v 67. minúte pridal Salamon svoj druhý gól. V 90. minúte si nešťastný vlastný gól strelil König a tak domáci vyhrali 3:1.

Marhaň sa predstavila v Dubinnom. Vyzeralo to, že prvý polčas diváci gól neuvidia, napokon sa však v 45. minúte presadil hosťujúci Uličný. Druhý polčas bol v réžii hostí. Pridali tri góly a nedopustili ani jeden. Marhaň si tak odviezla hladké víťazstvo 4:0.

Kľušov hostil Kurimu. Domáci otvorili skóre v 16. minúte po presnom zásahu Guligu. Hostia dokázali odpovedať o 4 minúty, vďaka gólu Vargu. Dlho žiadny gól nepadol, napokon v 85. minúte streli víťazný gól hosťujúci Repka.

Kurov vycestoval do Osikova. V 32. minúte poslal domácich do vedenia Kozák a o 8. minút na 2:0 zvyšoval Kvašňák. Hosťom sa podarilo streliť kontaktný gól v 58. minúte, ale domáci si už víťazstvo ustrážili.

6. liga – 5. kolo
Hažlín – Zborov 1:3 (1:2), góly: 16. Janík (pen.) - 24. Rybár, 27. Sliva, 75. Lukáč
Malcov – Abrahámovce 2:3 (1:1), góly: 7. Džunda, 55. Bellák (pen.) - 37. a 52. Stašek, 81. M. Remeta
Stuľany – Porúbka 1:4 (0:3), góly: 59. Ferko – 7. , 14. a 90. Martiček, 42. Pavluv
Lopúchov – Kružlov 3:1 (1:1), góly: 25. a 67. Salamon, 90. König (vl.) - 35. Valkučák (pen.)
Dubinné – Marhaň 0:4 (0:1), góly: 45. a 63. Uličný, 56. P. Pankuch, 79. Kiseľ
Kľušov – Kurima 1:2 (1:1), góly: 16. Guliga – 20. Varga, 86. Repka
Osikov – Kurov 2:1 (2:0), góly: 32. Kozák, 40. Kvašňák – 58. Migacz

BFC 2018 Bardejov hostil Fričkovce. Zápas bol bohatý na góly, veď ich padlo až 14. V prvom polčase ich padlo sedem,všetky do brány hosťujúce brankára. Postupne sa presadili Gerčák, Jurko, Čekan, Hopko, Žofaj a Mikula. V druhom pridali domáci ďalších 5 gólov, z toho štyri Jurko a jeden Gerčák. Hosťom sa už podarilo skórovať, v 65. minúte premenil nariadený pokutový kop E. Iľko a v 90. minúte si vlastný gól strelil Rančík.

Pozrite si fotogalériu zo zápasu BFC 2018 Bardejov a Fričkovce:

Nižný Tvarožec vycestoval do Smilna. V 21. minúte Greškovič poslal domácich do vedenia. V 32. minúte vyrovnával Slimák, ktorý zároveň strelil aj víťazný gól, keď sa presadil aj v 78. minúte.

Rokytov privítal Kobyly. O jediný zásah domácich sa postaral D. Bilý a za hostí sa hetrikom prezentoval P. Kniš.

Bartošovce privítali Poliakovce. Aj tu videli diváci množstvo gólov, dokopy osem. V prvom padli 3, za domácich sa presadil Marek Vilček, za hostí to boli Harbaľ a Bača. V druhom polčase už dominovali domáci, pridali 5 gólov a brankár nepustil ani jeden. Marek Vilček sa prezentoval hetrikom, po jednom góle pridali Hudák, Grohoľ a Kozák.

7. liga – 4. kolo
BFC 2018 Bardejov – Fričkovce 12:2 (7:0), góly: 2., 11. a 49. Gerčák, 17., 47., 68., 69. a 84. Jurko, 34. Čekan, 35. Hopko, 36. Žofaj, 40. Mikula – 65. E. Iľko (pen.), 90. Rančík (vl.)
Smilno – Nižný Tvarožec 1:2 (1:1), góly: 21. Greškovič – 32. a 78. Slimák
Rokytov – Kobyly 1:3 (1:2), góly: 18. D. Bilý – 37., 41. a 88. P. Kniš
Bartošovce – Poliakovce 6:2 (1:2), góly: 27., 57. a 85. Marek Vilček, 65. Hudák, 70. Grohoľ, 82. Kozák – 7. Harbaľ, 17. Bača

(20:34, red)