Bardejovská Nová Ves stratila víťazstvo v samom závere

630x
10. September 2019
Gerlachov s treťou remízou v rade
V tretej lige sa v ôsmom kole predstavila Bardejovská Nová Ves v Krompachoch. Prvý gól zápasu padol v 19. minúte, keď sa presadil hosťujúci Somov.

Vyzeralo to, že hostia vyhrajú najtesnejším rozdielom, ale domáci Ferenc bol proti a v 89. minúte vyrovnával na konečných 1:1. Bardejovská Nová Ves sa v ďalšom kole, 15.9., predstaví doma proti lídrovi z Lipian.

3. liga – 8. kolo
Krompachy – Bardejovská Nová Ves 1:1 (0:1)
Góly: 89. Ferenc – 18. Somov
Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Dlugoš (79. Ľalík) – Imrich, Kyjak, Pangrác Piter, Š. Stachura, A. Gduľa (90. Šott), Theisz, Vázal, O. Gduľa, Škvarek (30. Soroka), Somov

Kalša – Plavnica 4:0 (3:0)
Šarišské Michaľany – Spišská Nová Ves 0:0 (0:0)

Raslavice v ôsmom kole vycestovali do Župčan. Prvý polčas skončil bezgólovo. V druhom rozhodli zápas domáci v priebehu dvoch minút. Najprv v 51. minúte poslal domácich do vedenia D. Petruška a o 2 minúty na 2:0 zvyšoval Koshi. Viac gólov už v zápase nepadlo. Raslavice 15.9. privítajú Nižný Hrušov.

Gerlachov sa predstavil v Ľuboticiach. Po posledných dvoch remízach chcel bodovať naplno. Ani tu diváci v prvom polčase gól nevideli. Po zmene v 49. minúte prekonal domáceho brankára Hoľpit. Radosť však netrvala dlho, pretože o 3 minúty už bolo vyrovnané. Viac gólov nepadlo a tak Gerlachov po tretí krát za sebou remizoval 1:1. V ďalšom kole privítajú Župčany.