Odštartovali volejbalové súťaže, Bardejovčanky so štyrmi družstvami

1231x
09. Október 2019
Nová sezóna
Volley Elite Academy Bardejov 
 
Volley Elite Academy Bardejov na novú sezónu prihlásil do ligových súťaži 4 dievčenské družstvá v kategóriách kadetky, staršie žiačky a mladšie žiačky.
 
Mládežnícke súťaže sú rozdelené na oblasti východ, stred a západ, z ktorých najlepšie družstvá postúpia do finále majstrovstiev Slovenska.
 
Kadetky
 
Do súťaže sa prihlásilo týchto 8 klubov: VEA Bardejov, MVK Stropkov, VK Slávia TU Košice, VK Spišská Nová Ves, VK Junior 2012 Poprad, KV MŠK Oktan Kežmarok, ŠK ELBA Prešov, VK Prešov.
 
V 1. dvojkole 6.10.2019 nastúpili naše kadetky v dvojzápase doma proti MVK Stropkov, ktoré v minulej sezóne v kategórii st. žiačok obsadili 2. miesto na Slovensku. Bardejovčanky začali nebojácne a prvý set vyhrali 25:20. Druhý set po veľkom boji prehrali až po predĺžení 26:28 a nakoniec celý zápas prehrali 1:3 na sety. V druhom zápase už domáce nepodali tak dobrý výkon a prehrali jasne 0:3.
 
Staršie žiačky
 
Prihlásilo sa týchto 14 klubov: MVK Snina, ŠK ELBA Prešov, MVK Stropkov B, VK Spišská Nová Ves, VK ZŠ Lendak, MVK Stropkov A, ŠK Komenského Svidník, KV MŠK Oktan Kežmarok, VEA Bardejov, VK Junior 2012 Poprad, VK Slávia TU Košice, VK Prešov, MŠK Vranov nad Topľou, TJ Sokol Giraltovce.
 
Prvé dvojkolo sa odohralo 28.9.2019 a naše dievčatá prehrali v Snine 3:0 a 3:0. V 2. dvojkole nastúpili 5.10.2019 doma proti Vranovu a po veľmi dobrom výkone zvíťazili 3:0 a 3:0. Po 4 zápasoch sú v tabuľke na 9. mieste.
 
Mladšie žiačky
 
Prvý turnaj odohrali mladé dievčence 6.10.2019 v Stropkove, kde prehrali s domácim Stropkovom 0:2, Svidníkom A 0:2, ale zvíťazili nad Svidníkom B 2:0.
 
Volley Elite Academy Bardejov je mladý športový klub zameraný na dievčenský volejbal, ktorý vznikol v roku 2013. Pravidelne sa zúčastňuje ligových súťaži a rôznych medzinárodných volejbalových turnajov. V súčasnosti má 51 registrovaných hráčov.
 
Súpiska kadetky
1 Barančíková Barbora
2 Bodíková Ema
3 Brehuvová Simona
4 Brehuvová Erika
5 Džmúrová Tímea
6 Goboňová Sarah
7 Grichová Denisa
8 Hudačková Katarína
9 Klimeková Michaela
10 Krakovská Paulína
11 Krakovská Petronela
12 Marcinovová Nikola
13 Savčáková Nina
14 Valková Alexandra
 
Súpiska staršie žiačky
1 Bodíková Ema
2 Džmúrová Tímea
3 Goboňová Sarah
4 Kačmarčíková Petra
5 Kapsdorferová Dária
6 Klimeková Michaela
7 Krakovská Paulína
8 Marcinová Tamara
9 Milá Paula
10 Račková Anna Mária
11 Savčáková Nina
12 Šoltysová Timea
13 Švecová Katarína
14 Valková Alexandra
15 Zajacová Emma
 
Súpiska mladšie žiačky
1 Bujdová Emma
2 Čepigová Ema
3 Doruľová Laura
4 Džambová Lea
5 Forišová Lillie Alena
6 Homzová Sonja
7 Juríčková Patrícia
8 Kašperová Katarína
9 Kovaľová Sofia
10 Mlynaričová Bronislava
11 Mlynáriková Emma
12 Potičná Lívia
13 Račková Anna Mária
14 Sobeková Emma
15 Ševčíková Michaela
16 Varcholová Jana
 
Tréneri: Jozef Kurtiš; Ján Pasternák
(21:21, V. Novák)
Diskusia
Pridať komentár
Udalosti
30890
07:30 16.11.2019
43. ročník Cena mesta Pr ...
31101
13:00 16.11.2019
Futbal: Partizán Bardejo ...
17:00 16.11.2019
Beseda: V predvečer nežn ...
30890
07:30 17.11.2019
43. ročník Cena mesta Pr ...
31003
09:00 18.11.2019
Domov - výstava obrazov ...
Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.