Gerlachov aj Bardejovská Nová Ves s piatimi gólmi

1165x
10. November 2019
Raslavice prehrali rozdielom triedy
V dohrávke 7. kola tretej futbalovej ligy privítala Bardejovská Nová Ves Svidník. V 12. minúte skóre zápas utvoril Jusko. V 19. minúte pridal druhý gól Šimon Stachura a o 5 minút na 3:0 zvyšoval Škvarek.

Hosťom sa do polčasu podarilo znížiť, ale Jusko svojim druhým gólom zvýšil opäť na rozdiel troch gólov. V úvode druhého polčasu hosťujúci Tokar znížil na 4:2. V 69. minúte Gduľa strelil piaty gól domácich a v 79. minúte Piľar pridal na konečných 5:3 pre domácich.

3. liga – 7. kolo
Bardejovská Nová Ves – Svidník 5:3 (4:1)
Góly: 12. a 43. Jusko (druhý z pen.), 19. Š. Stachura, 24. Škvarek, 69. Gduľa – 36. Dzoblaev, 47. Tokar, 79. Piľar
ČK: 41. Čabala (po 2 ŽK, hostia)
Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Mašlej – Imrich, Pangrác Piter, Ľalík (46. Mikolaj), Š. Stachura (86. Šott), L. Stachura, A. Gduľa, Jusko (84. Soroka), Škvarek, Theisz, Vázal (75. Poliak)

Plavnica – Poprad B – zápas preložený na 24.11.2019

V 15. kole štvrtej futbalovej ligy sa Raslavice predstavili v Medzilaborciach. Úvodný gól strelili domáci v 23. minúte. V druhom polčase padli ďalšie dva góly, oba však do siete Sobeka. Raslavice tak v poslednom jesennom kole nebodovali.

Gerlachov privítal Nižný Hrušov. Domáci boli favoritmi, čo potvrdzovali od začiatku. V 4. minúte skóre zápasu otvoril Kyšeľa. V 20. minúte Havrila zvýšil náskok domácich a v priebehu piatich minút strelil Ravlikovskyi dva góly a bolo rozhodnuté. V druhom polčase hostia strelili dva góly, domáci Havrila pridal ešte jeden a tak Gerlachov vyhral rozdielom triedy.

4. liga – 17. kolo
Medzilaborce – Raslavice 3:0 (1:0)
Góly: 23. Chripák, 68. Gavula, 76. Ladomerský
Raslavice nastúpili v tejto zostave: Sobek – Tomáško, Luščák (80. Baláž), E. Vasiľko, Kožarik, Billý, Oľšavský, Manik, Plančár (69. Ferko), Gombár, Straka (62. Ágya)

Gerlachov – Nižný Hrušov 5:2 (4:0)
Góly: 4. Kyšeľa, 20. a 84. Havrila 2, 28. a 33. Ravlikovskyi – 76. Sabol, 88. Galik
ČK: 59. Krafčík (po 2 ŽK, domáci)
Gerlachov nastúpil v tejto zostave: Kačmár – Grohoľ, Straka, Pavúk (63. Michalčin), Kyšeľa, Havrila, Lazur, Krafčík, Ravlikovskyi (81. Maliňak), Rešetár (57. Magda), Kosturko