Neskutočná štrnásť gólová nádielka v Gelnici

1456x
06. Január 2020
Hokejisti Bardejova prehrávali už 5:2, no vyhrali
Bardejovčania po napínavom dueli v Gelnici bodovali naplno

V 15. kole B skupiny 2. hokejovej ligy Rebellion Gelnica prehrala s HK Bardejov 6:8. Hostia začali zápas veľmi dobre a už po troch minútach viedli 0:2. Po góloch Leščišina a Leskovjanského sa nestačili čudovať. Inkasovali päť gólov v rade do 25. minúty zápasu.

Nevedeli si dať rady najmä s Hajdukom, autorom troch gólov. Po pol hodine hry predsa len Hrabčák s Lúčom priblížili nepriaznivé skóre na rozdiel gólu. Nevzdávali sa ani po šiestom zásahu domáceho Hajduka na 6:4. Po Hrabčákovi Paulovský vyrovnával.

Domáci často hrali zákerne a snažili sa provokovať k šarvátkam. Rozhodnutie nastalo v záverečných troch minútach. Vydarili sa najmä Česelkovi. Gólom otočil výsledok a prihral na ôsmy zápis do listiny strelcov Lopáčkovi.

HC Rebellion Gelnica – HK Bardejov 6:8 (3:2,3:3,0:3)
Góly: 0,53 Leščišin 0:1, 3,07 Leskovjanský 0:2, 4,05 Hajduk 1:2, 6,15 Hajduk 2:2, 8,25 Lapšanský 3:2, 23,17 Hajduk 4:2, 24,09 Janaček 5:2, 30,46 Hrabčák 5:3, 31,49 Lúč 5:4, 32,18 Hajduk 6:4, 35,36 Hrabčák 6:5, 43,01 Paulovský 6:6, 57,38 Česelka 6:7, 59,44 Lopáček 6:8
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Krochta (Pagáč) – Osuský, Palko, Leskovjanský, Hrabčák, Lúč – Poláček, Koksharov, Duračinský, Leščišin, Česelka – Hreha, Komloš, Mriglot, Paulovský, Lopáček – Kačmarčík, Panóc, Mistrík