Siedmaci doma proti Michalovciam

984x
03. Marec 2020
Kadeti s debaklom

V uplynulom týždni odohrali hokejisti z MHC 46 Bardejov ďalšie zápasy. Avšak odohrali sa len dva zápasy. Siedmaci privítali Michalovce a kadeti vycestovali do Liptovského Mikuláša.

Siedmaci v 23. kole hostili Michalovce. Po prvých dvoch tretinách vyhrávali 5:3, avšak v poslednej tretine inkasovali šesť gólov a nakoniec prehrali 7:9.

Kadeti sa v 16. kole predstavili v Liptovskom Mikuláši, kde sa im vôbec nedarilo. Prehrali vysoko 0:19.

7. ročník  23. kolo

Mládež HC 46 Bardejov – HK Mládež Michalovce 7:9 (4:2, 1:1, 2:6)
Góly: 9. Jančošek, 11., 35. a 52. Palčo, 17. Bujňák, 18. Nagy, 52. Tomčo – 10. Tomko, 14. a 51. Eštok, 37., 50., 53. a 59. Lörinc, 44. Réh, 60. Matta
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Mačejovský – Pavličko, Pavlovský, Havriš, Hitrik, Bujňák, Jančošek, Murcko, Nagy, Tomčo, Varchol, Bačo, Feigl, Palčo

Kadeti, nadstavba 16. kolo

HT MHK 32 Liptovský Mikuláš – Mládež HC 46 Bardejov 19:0 (4:0, 5:0, 10:0)
Góly: 4., 10., 31., 43., 45. a 57. Palaj, 14. a 46. Valigurský, 20. Kubáň, 23., 32., 42. a 54. Sejna, 23., 52. a 54. Kolinko, 28. a 41. Droppa, 56. Polčík
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Hudáček, Kromka – Krupa, Sliva, Aust, Belej, Pelko – Krankota, Jantek, Radačovská, Savčák, Mihalenko – Gmiterková, Príhoda, Ivančo
(13:40, red)