Polícia pátra po Rastislavovi Gáborovi, zdieľajte a pomôžte

964x
17. Marec 2020
Nezvestná osoba
 
Nezvestný Rastislav GÁBOR, nar. 1983, bytom Poprad, prechodne Poprad – Matejovce, ul. Staničná č. 6
 
37 ročný Rastislav z mesta Poprad je nezvestný od 14. 03. 2020, kedy v čase okolo 09.00 hod. odišiel z miesta prechodného bydliska do mesta Poprad do stávkovej kancelárie podať zápasy a od tej doby nepodal o sebe žiadnu správu.
 
Popis osoby: výška cca 175 cm, štíhla postava, hnedé oči, zelenožlté oči, čierne na krátko ostrihané vlasy, ale na vrchnej časti hlavy má vlasy zopnuté do copu o dĺžke cca 10 cm, má zarastenú bradu aj fúzy.
 
Popis oblečenia: naposledy mal oblečenú modrú mikinu, teplú pásikovú košeľu sivomodrej farby, tenké čierne rifle a čierne topánky značky PUMA.
 
Zvláštne znamenia: menovaný má na ľavom bicepse nápis „Aneša“, na pravej strane hrudníka nápis „Norika“. Nosí náušnice. Na ľavom uchu náušnicu v tvare mačky a na pravom uchu náušnicu „srdiečko“ nezisteného kovu.
 
Akékoľvek poznatky k hľadanej osobe oznámte na OPaKTČ OKP OR PZ Poprad, č. t. 096189 3371, resp. na linku 158. Informácie môžete poskytnúť aj prostredníctvom našej facebookovej stránky Policajného zboru.
(13:11, krpz)
Diskusia
Pridať komentár
Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.