AKTUÁLNE POČASIE


Chlapci to dokázali, Bardejov sa stal víťazom ligy

06.02.2016
Videné: 3062x

Víťazom ligy sa stal Bardejov, oslavovalo sa do rána

Reportáž z posledného zápasu

 

Futsalisti Partizána Bardejov odohrali v piatok večer posledný zápas sezóny. Na domácej palubovke privítali súpera z Prešova. Bardejovčania po výhre v Poprade vedeli, že ak by stretnutie vyhrali, stali by sa víťazom ligy. Béčko Prešova doposiaľ v lige nebodovalo a tak sa očakávalo, že domáci duel zvládnu a po záverečnom hvizde vypukne priamo na palubovke nefalšovaná radosť z ligového titulu.

Približne štyristo divákov sledovalo už od začiatku zaujímavý futsal, domáci sa na súpera pripravili a zatlačili ho na jeho polovicu od úvodných sekúnd. Aktivita sa im vyplatila a prvý gól strelil v piatej minúte Grega. O niekoľko sekúnd už na ukazovateli skóre svietil stav 2:0, opäť sa presadil Karol Grega. Po tomto góle sa k slovu dostali aj hostia a Kapráľ znížil. To však bolo zo strany Prešova všetko. V trinástej minúte domáci pekne vysunuli Gregu, ktorý útok potiahol od polovice, obhodil si aj gólmana hostí a do prázdnej brány už nemal problém skórovať. Aj v závere prvého polčasu boli lepším tímom domáci, v šestnástej minúte po tlaku zvyšoval hrajúci tréner Hrabčák a o minútu sa presadil aj Kočiš. Hostia ešte z protiútokov dvakrát pohrozili, no skvelými zákrokmi sa blysol kapitán Pangrác.

Cez polčas prebehla tombola, pripravené boli zaujímavé ceny, nechýbali ani lístky na Supercross do Košíc, ktoré venoval René Ražek.

V druhom polčase bol opäť aktívnejší Bardejov, najprv Kočiš nastrelil tyč, no z priameho kopu Hrabčák zvyšoval. O niekoľko sekúnd bolo už 7:1, presadil sa opäť Grega. Partizán v týchto chvíľach na palubovke dominoval, hrajúci tréner zvyšoval na 8:1, deviaty gól pridal Lazur. Posledné tri minúty patrili Karolovi Gregorovi – pridal ďalšie tri góly, spolu ich nazbieral až sedem. Bardejovčania vyhrali pohodlne 12:1 a na palubovke mohli začať oslavovať.  Pohár pre víťaza ligy a medaile odovzdal Martin Andor.

Poďakovanie patrí aj firme NASA Plast, ktorá futsalistov podporovala. K postupu blahoželá aj spravodajský portál ahojbardejov.sk, ako hlavný mediálny partner. 

 

Partizán Bardejov – FK Tipos Prešov 12:1 (5:1)

Góly: 5., 6., 13., 27., 37., 38. a 40. Grega, 16., 27. a 29. Hrabčák, 17. Kočiš, 29. Lazur

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Pangrác – Kočiš, Hrabčák, Grega, Čuj, Vaľko, Voroňák, Babej, Lazur

(19:30, j, M. Baranová)





06.02.2016
Sobota




3062x
zobrazené
comments powered by Disqus
   Udalosti
Platená reklama
UniCredit Bank
Platená reklama
Čerpacia stanica LPG
Platená reklama
Ceramik - Kúpeľňové štúdio
Platená reklama
EDYMAX
Platená reklama
Obchodná akadémia
Platená reklama
Spojená škola Štefánikova
Platená reklama
ICJ Bardejov
Platená reklama
TR technic s.r.o.
Platená reklama
Oknoplast
Platená reklama
HOTEL ARTIN
Platená reklama
Základná škola B. Krpelca
Platená reklama
Card club Respect
Platená reklama
Bardejovské kúpele a.s.
   Anketa
Ste spokojní s kapacitou parkovacích miest v centre Bardejova?
   Aktuálne / Dôležité čísla

Program Kina Žriedlo

na mesiac október:

oktober kino zriedlo.jpg

Pohotovosť lekárni:

Po-Ne do 20:00 Atrium (oproti detskej poliklinike)

Po-Ne do 21:00 Plus Lekáreň (OD Tesco)

Po-Ne do 20:00 Dr. MAX (OD Hypernova)


TYP C