Kurima s osmičkou, Fričkovce so šestkou a Marhaň s tromi červenými kartami

09.10.2017
Videné: 887x

Repka s hetrikom

Na programe boli ďalšie kolá aj v 6. futbalovej lige. Porúbka vycestovala do Marhane, kde sa jej podarilo zvíťaziť 2:0. Od 40. minúte však domáci hrali v oslabení o 1 hráča. Neskôr červené karty dostali ďalší dvaja hráči a tak nakoniec Marhaň dohrávala zápas s 8 hráčmi. Osikov privítal Šibu a rozišli sa po nerozhodnom výsledku. Pre domácich zachraňoval bod v poslednej minúte Šinaľ.

Kľušov zdolal Malcov 2:1, keď víťazný gól strelil  taktiež v poslednej minúe Kapec. Kurima zdolala Stuľany jednoznačne 8:0, keď viedla už od 2 minúty vďaka gólu Humeníka. Hetrikom sa prezentoval Repka. Zborov vyhral doma nad Belovežou 2:1, napriek tomu, že od 31. minúty hrali s desiatimi hráčmi, keď červenú kartu dostal Moravec. Lopúchov a Kružlov strelili po jednom góle a tak sa zrodila remíza. Smilno pdľahlo Herníku rozdielom triedy.

Marhaň – Porúbka 0:2 (0:0), góly: 50. Guľa (pen.), 71. Martiček, ČK: 40. Špirla (po 2 ŽK, domáci), 60. Varganin (domáci), 76. Mihelič (domáci)

Osikov –Šiba 2:2 (1:2), góly: 26. Molitoris (pen.), 90. Šinaľ – 11. M. Počurek, 15. A. Počurek

Kľušov – Malcov 2:1 (1:0), góly: 16. Guliga, 90. Kapec – 76. Sviatkovský

Kurima – Stuľany 8:0 (3:0), góly: 2. Gmitter, 8. a 63. Humeník, 13., 69. a 85. Repka, 72. Balušinský, 81. Uhrín

Zborov – Beloveža 2:1 (2:0), góly: 7. Ferenc (pen.), 34. Popjak (vl.) – 90. Bialončík, ČK: 31. Moravec (domáci)

14   OŠK Smilno 10 0 0 10 6:47 0

V 7. lige sa odohrali 4 zápasy. Rokytov vyhral s Hažlínom najtesnejším rozdielom, keď o jediný presný zásah sa postaral v 11. minúte Benka. Poliakovce zdolali Kobyly jednoznačne 4:0. Fričkovce privítali Hervartov a súperovi nedali šancu. Vyhrali vysoko 6:1. Abrahámovce vyhrali nad Nižným Tvarožcom 2:0 vďaka gólom Kuchcika a Novotného.

Rokytov – Hažlín 1:0 (1:0), gól: 11. Benka

Poliakovce – Kobyly 4:0 (1:0), góly: 40. Hankovský, 55. a 88. Balušinský, 60. Miihaľ

Fričkovce – Hervartov 6:1 (2:0), góly: 1. a 60. L. Katrenič, 35. Hurňák, 72. a 85. E. Iľko, 75. T. Iľko – 65. J. Kmec, ČK: 83. P. Kmec (po 2 ŽK, hostia)

Abrahámovce – Nižný Tvarožec 2:0 (0:0), góly: 63. Kuchcik, 69. Novotný (pen.)