Skvelá výhra, Bardejovčanky porazili aj Myjavu

16.05.2017
Videné: 1477x

Juniorky znova víťazne

Reportáž

Šestnástym kolom pokračovala prvá futbalová liga junioriek. Bardejovčanky na umelej tráve bojovali o cenné body proti dievčatám z Myjavy. V zápase druhého celku s tretím boli domáce hráčky favoritkami a túto úlohu aj potvrdili, keď v stretnutí boli lepším tímom po všetkých stránkach. V dueli, ktorý sa hral dvakrát štyridsať minút skóre otvorili domáce pred záverom prvého polčasu, keď sa do streleckej listiny zapísala Kubová.

Po zmene strán Partizánky znova ovládli hru a pridali ďalšie dva góly, no pozorná musela byť aj gólmanka Solárová. V päťdesiatej minúte Vaľušová zvyšovala na 2:0 a v poslednej minúte na 3:0 upravila Sokolová. Po hodine hry ešte Vaľušová nepremenila pokutový kop. Futbalistky tak porazili Spartak Myjavu rozdielom triedy a v tabuľke sú naďalej na druhom mieste, na prvý Slovan Bratislavu strácajú dva body.

Za zmienku stojí fakt, že Bardejovčanky v lige neinkasovali už šesť duelov v rade. Aj v tomto stretnutí skvelý výkon podala nádejná brankárka Solárová, ktorá gól nedostala už viac ako 430 minút.  V reportáži si môžete pozrieť, ako výhru oslávili samotné hráčky priamo na ihrisku.

Partizán Bardejov – Spartak Myjava 3:0 (1:0)

Góly: 37. Kubová, 50. Vaľušová, 79. Sokolová

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Solárová – Storinská (41. Harčarufková), Jackovičová, Kubová, Simová, Vataščáková (41. Valancová), Sokolová, Vasiľková (53. Bereščáková), Cingeľová (55. Čornaničová), Vaľušová, Maliňaková (66. Belišová)