AKTUÁLNE POČASIE


V Bardejove sa sľuby sľubujú (pred voľbami) a blázni sa radujú

04.10.2017
Videné: 2710x

Blog: Situácia je už neúnosná

auta.jpgJe utorok, 3.10.2017, čas 20:52 hod. Vyčerpaný prichádzam z práce domov. Autom vchádzam ku kruhovému objazdu Pod Vinbargom a mierim si to na najmladšie sídlisko v Bardejove. Už som pri bývalom Flamingu, odbočujem doľava a následne doprava. Prichádzam na ulicu J. Grešáka. Idem pomaly. Veľmi pomaly.

Pozerám doprava a doľava, hľadám, kde by som svojho jediného tátoša zaparkoval. Nič. Nič. Nič. Nič. Stále nič. Nič. Plné. Aj tu je plne obsadené. Som pri svojej bytovke. Začína sa u mňa prejavovať beznádej. Presne ten pocit, ktorý zažívam takmer každý deň permanentne už niekoľko rokov. Pri bytovke znova nezaparkujem.

Idem ku škole, všetko obsadené. Zrazu vidím jedno voľné miesto a hneď ďalšie – aha, ZŤP. Smola. Smerujem k rímskokatolíckemu kostolu. Nič. Nič. Nič. Znova nič. Ok, skúsim to s druhej strany. Vyskúšam okolo konzumu, no ani popri ceste nie je nič voľné. Dostával sa k dolnej zastávke, idem znova do esíčka a mierim si to na ulicu L. Novomeského. Obídem celé kolečko a všetko plné. Aj zhora, aj zdola. Takisto pri vagóne, kde kedysi bolo detské ihrisko. Skúšam to cez ulicu A. Svianteka až k Švermu, no znova nič. Aké prekvapenie.

Plné sú parkoviská pri dubovke a plné je aj na dolnom pri spodných bytovkách. Ach, pomyslel som si.  Dám si kolečko ešte raz. Znova to isté, znova tá istá trasa a znova rovnaký výsledok. Veď čo, že sa na Vinbargu mali budovať nové parkoviská. Pred voľbami. Aj pred tými predchádzajúcimi a aj pred tými. V Bardejove sa sľuby sľubujú (pred voľbami) a blázni sa radujú. Mesto Bardejov na svojich obyvateľov permanentne kašle, situácia sa stále zhoršuje. Bardejovčania sa do protestov nehrnú. Nie sú zvyknutí. Nechce sa im. Boja sa. Neviem.

Zaparkoval som pri Lidli a na Vinbarg som vyšiel za 25 minút. Domov som sa dostal v čase 21:35. Ďakujem za to, že plníte želania obyvateľov mesta. Chcem iba vedieť, do(kedy)?

(21:25, JCH, foto: ilustračné)   *Redakcia do blogov nezasahuje, ani sa s príspevkami nijako nestotožňuje

 

Gmitter1.jpgreklama

 

04.10.2017
Streda
2710x
zobrazené
comments powered by Disqus
   Udalosti
Platená reklama
UniCredit Bank
Platená reklama
Čerpacia stanica LPG
Platená reklama
Ceramik - Kúpeľňové štúdio
Platená reklama
EDYMAX
Platená reklama
Obchodná akadémia
Platená reklama
Spojená škola Štefánikova
Platená reklama
ICJ Bardejov
Platená reklama
TR technic s.r.o.
Platená reklama
Oknoplast
Platená reklama
HOTEL ARTIN
Platená reklama
Základná škola B. Krpelca
Platená reklama
Card club Respect
Platená reklama
Bardejovské kúpele a.s.
   Anketa
Ste spokojní s kapacitou parkovacích miest v centre Bardejova?
   Aktuálne / Dôležité čísla

Program Kina Žriedlo

na mesiac október:

oktober kino zriedlo.jpg

Pohotovosť lekárni:

Po-Ne do 20:00 Atrium (oproti detskej poliklinike)

Po-Ne do 21:00 Plus Lekáreň (OD Tesco)

Po-Ne do 20:00 Dr. MAX (OD Hypernova)


TYP C