Juniorky Bardejova s prvou prehrou v súťaži

612x
22. Apríl 2018
Juniorky Partizána Bardejov v trinástom kole vycestovali na horúcu myjavskú pôdu, v zápase tretieho s prvým chceli potvrdiť miernu úlohu favorita a bodovať naplno.

Úvodný gól v zápase padol už v jedenástej minúte, keď sa do streleckej listiny zapísala domáca Čagánková. Bardejovčanky mali viac z hry, no do gólovej šance sa nevedeli dostať. Myjavčanky pozorne bránili a snažili sa vyrážať do rýchlych protiútokov. V prvom polčase už ďalší gól nepadol a tak sa šlo do šatní za stavu 1:0.

Po zmene strán pokračovala podobná hra ako v prvom dejstve, Partizánkam viazla kombinácia a s pribúdajúcimi minútami začala vznikať aj nervozita. Kopaničiarky sa však pozorne bránili a výhru si už dokázali podržať až do záverečného hvizdu. Bardejovčanky tak zaknihovali vôbec prvú prehru v súťaži, naopak, Myjava sa na svojho súpera dokázala dotiahnuť na rozdiel jediného bodu.