Hokejisti zdolali poľský Sanok a získali ďalšie body

800x
14. Október 2018
Tretím kolom pokračovala druhá hokejová liga. HK Bardejov po výhre v Sabinove (6:4) hostil poľský celok Sanok a očakával sa kvalitný zápas s množstvom šancí na oboch stranách.

Úvod duelu vyšiel domácim výborne a už po 39 sekundách sa radovali z gólu, keď sa strelecky presadil Holéczy. V ďalšom priebehu sa hralo zo strany na stranu, no góly neprichádzali. V závere tretiny mohli domáci vedenie zvýšiť, no dve presilové hry nedokázali využiť.

To sa podarilo v prostrednej časti zápasu, keď domáci znova hrali presilovú hru a Lúč ju dokázal využiť. O osem minút Sanok znížil, strelecky sa presadil Cwikla. Veľmi kvalitný zápas na oboch stranách bavil aj divákov, tí vytvorili veľmi dobrú kulisu.

Aj v poslednej tretine domáci vychádzali zo zabezpečenej obrany a to im prinieslo ovocie v 50. minúte, keď sa Bardejovčania dvoma gólmi od súpera odpútali a rozhodli o dôležitom víťazstve. Góly si zopakovali strelci Holéczy a Lúč.