Basketbalistky BKM Bardejov sa dvakrát predstavili doma

220x
23. November 2017

Basketbalistky BKM Bardejov v prvej lige odohrali dve stretnutia na domácej palubovke. Najprv nastúpili proti Spišskej Novej Vsi a o deň neskôr hostili Rožňavu.

V prvom zápase domáce hráčky ťahali za kratší koniec a po prehratom polčase prehrali aj celý zápas 49:74. V stretnutí proti Rožňave sa domáce dievčatá predstavili v lepšom svetle a po napínavom priebehu vyhrali 73:66. V zápase boli diváci svedkami mnohých faulov, obe družstvá v každej štvrtine rýchlo nazbierali päť nedovolených zákrokov, po ktorých sa hádzali trestné hody.

Festival remeselných vín
Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.