Partizán Bardejov nedal šancu Spartaku Trnava

590x
16. Október 2019
V siedmom kole vycestovali futbalistky Partizána Bardejov do Žiliny, kde sa stretli s miestnym MŠK. Hostky potvrdili úlohu favoritiek a domov si odniesli plný počet bodov.

Bardejovčankám vyšiel prvý polčas na výbornú. Od začiatku boli lepším tímom a skóre otvorila Semanová v osemnástej minúte. Už o niekoľko sekúnd presne mierila aj Tejová a východniarky viedli 2:0. V dvadsiatej siedmej minúte tretí gól pridala Tipulová a bolo po zápase.

Po zmene strán hostky kontrolovali hru i výsledok a keďže ďalší gól už nepadol, po víťazstve 3:0 získali do tabuľky ďalšie tri body.

Futbalistky čaká náročný program, už v stredu sa predstavia v druholigových Topoľčanoch, kde zohrajú duel 3. kola Slovenského pohára a v nedeľu 27.10. v domácom prostredí privítajú Poprad, ktorý doposiaľ prehral všetkých sedem duelov.