Prírodné mydlo z Bardejova

91
Kontaktné údaje Prírodné mydlo z Bardejova

 

 PRÍRODNÉ MYDLÁ Z BARDEJOVA

mydla.jpg

Manželia Miriam a Ján Šmilňakovci vyrábajú od roku 2014 prírodné mydlá. Príroda je pre nich inšpiráciou a z nej čerpajú silu, ale aj liečivé a blahodárne účinky. Spočiatku bylinky zbierali, sušili a následne využívali len na čaje, neskôr prišiel nápad využiť ich aj na pokožku. A tak pomaly vznikali spomínané mydlá.


mydlo (3).jpgPrírodné mydlá, ktoré sú vyrábané len zo 100 percentných rastlinných olejov (kokosový, olivový, ricínový, konopný, jojobový, svätojánsko-ľubovníkový olej a bambucké maslo), ktoré nevysušujú pokožku, zanechávajú ju jemnú a hodvábnu a to aj vďaka glycerínu, ktorý sa prirodzene pri výrobe vytvorí. Do mydiel pridávajú liečivé bylinky, ktoré od jari do jesene vlastnoručne zbierajú na okolitých lúkach. Vďaka tomu dosiahnu želaný efekt na pokožke.


Ďalšími pridávanými zložkami sú med, propolis, včelí vosk (z vlastnej včelnice), kozie mlieko, kávové zrná, škorica, rakytník - všetko prísady, ktoré sa môžu aj konzumovať a preto sú bezpečné aj pre vašu kožu. Ich mydlá vznikali ako osobná potreba (umývanie rúk, mydlo (2).jpgcelého tela, ale aj vlasov) a postupne sa dostávajú do povedomia ich priateľov, známych a nových zákazníkov. 


Prírodné mydlá sú alternatíva zdravšieho spôsobu života, umývanie v súlade s prírodou a zároveň malý luxus pre pokožku. Naše mydlá sú dermatologicky testované a certifikované.


mydlo (1).jpgMožnosť zakúpiť aj osobne v predajni cukrárenských výrobkov Mucko na Radničnom námestí v Bardejove. Samozrejmosťou je objednávka cez facebook Prírodné mydlo z Bardejova alebo cez web stránku www.mydlobardfa.sk.


Všetky mydlá sú robené na rovnakom základe, no ďalšie zložky (napr. bylinky) sa už pridávajú podľa konkrétneho druhu. Nie sú to mydlá, ktoré vyliečia, ale sú hnojivé. Eliminujú kožné problémy, ako sú ekzémy, psoriáza, resp. problémy s akné. Ak ste ich už vyskúšali, podeľte sa o svoje skúsenosti s nami aj s ostatnými. Radi privítame vaše pripomienky, postrehy, ale aj nápady a dotazy. Veď už to nie je len naša osobná potreba, ale aj úžitok pre vás. Kvalita mydla a spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradou prioritou.


www.mydlobardfa.sk 

mydla (1).jpg

IČO41231805
Názov spoločnostiPrírodné mydlo z Bardejova

Otváracie hodiny Prírodné mydlo z Bardejova

Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
Udalosti
19101
09:00 22.11.2017
Výstava členov poľského ...
19104
17:00 22.11.2017
Lesk a bieda komunizmu
19101
09:00 23.11.2017
Výstava členov poľského ...
19104
17:00 23.11.2017
Lesk a bieda komunizmu
19268
17:00 23.11.2017
Hudobný večer s Jakubom ...